یك عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر:

مشارکت مردم مولفه مهم برای کاهش تلفات در حوادث است

مشارکت مردم مولفه مهم برای کاهش تلفات در حوادث است

به گزارش بکسیها، یک عضو شورایعالی جمعیت هلال احمربا اشاره به تلاشهای امدادگران در روزهای نوروز اظهار داشت: مشارکت مردم می تواند گره گشای عرصه حوادث و سوانح باشد و میزان تلفات را کم کند.به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا سمیه رفیعی در جلسه ستاد نوروزی هلال احمر اظهار داشت: هلال احمر تعطیلی و استراحت ندارد و در تمام لحظات روز و شب درحال کمک رسانی به مردم است. این امر در روزهای نوروز که در سطح کشور درحال تردد هستیم، به وضوح مشاهده می شود.

وی اضافه کرد: حضور هلال احمر سال جاری پررنگ تر از سالهای قبل است و نشان داده است که تمهیدات لازم برای نوروزی ایمن اندیشیده شده است.

رفیعی افزود: بی گمان ارزش خدمات رسانی به مردم بالاتر از هر اقدام دیگری است و هلال احمر در این حوزه پیشتاز است. مصداق بارز این خدمت رسانی کمک به مردم غیور سیستان و بلوچستان در سیل اخیر بود.

عضو شورایعالی جمعیت تصریح کرد: هلال احمر در سیل سیستان و بلوچستان درخشان ظاهر شد و در اسرع وقت به کمک مردم رسید. هلال احمر به خوبی توانست آلام صدمه دیدگان را کم کند و تا آخرین لحظه به مردم خدمت کند. مشخصا در تمامی عرصه ها وظیفه هلال احمر دشوار می باشد و به همین علت باید به سمت مشارکت مردم رفت. مشارکت مردم، مولفه مهم برای کاهش تلفات در حوادث است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمررفیعی در انتها اظهار داشت: پیشگیری و آموزش کمک بسزایی به کشور می کند و می تواند کشور را در مقابل حوادث، ایمن سازد. آگاهی بخشی به مردم اصلی اساسی در این حوزه می باشد و باید مورد توجه جدی باشد.
1403/01/07
00:39:44
0.0 / 5
180
تگهای خبر: آموزش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد