کشف بیشتر از ۳۳۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز

کشف بیشتر از ۳۳۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز

به گزارش بکسیها، فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف ۳۳۲ کیلو و ۴۲۰ گرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز در اقدام مشترک اطلاع داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، سردار رضا بنی اسدی فر اظهار داشت: همکاران بنده در معاونت مبارزه با مواد مخدر پلیس فرودگاه شیراز با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد فنی پرونده ها، از جابجایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر توسط فردی از استانهای جنوبی کشور آگاه می شوند.
وی افزود: با پیگیری های لازم و رصد فنی و پلیسی و اقدام و اشراف اطلاعاتی و تعامل سازنده پلیس فرودگاه شیراز با پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان لرستان، در چارچوب چند تیم عملیاتی در محور مواصلاتی استان خوزستان به استان لرستان (شهرستان پلدختر) مستقر و با تحت کنترل قرار دادن مسیرهای ورودی موفق به شناسایی خودروی مذکور شده و قاچاقچی موصوف با یک دستگاه کشنده تریلر در شهرستان پلدختر متوقف و دستگیر می کنند.
این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: بعد از دلالت خودرو به یگان با بازرسی تکمیلی و تخصصی، ماموران موفق شدند ۳۳۲ کیلو و ۴۲۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک که به صورت بسیار ماهرانه ای در بخش کف کشنده تریلر جاسازی شده بود را کشف کنند.
بنابر اعلام سایت پلیس، سردار بنی اسدی فر خاطرنشان کرد: متهم به همراه مواد مخدر کشف شده جهت شناسایی سایر مرتبطان و سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارائه شد.
فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا در انتها بر تداوم و استمرار مبارزه همه جانبه و برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان تاکید و تصریح کرد: پلیس فرودگاه و راه آهن کشور آماده دریافت هرگونه گزارش مردمی در این رابطه هستند و هموطنان عزیز می توانند از راه تلفن ۱۱۰ اخبار خویش را منعکس کنند.
منبع:

1403/01/13
15:21:01
0.0 / 5
123
تگهای خبر: تلفن , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد