افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری زرین شهر به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال

افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری زرین شهر به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال

به گزارش بكسیها معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر كشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای اشاره كرد: در شرایط فعلی كشور كه با شیوع ویروس كرونا و تحریم های ظالمانه مواجهیم، پویایی و حركت روبه جلوی مدیریت شهری در گرو وحدت و انسجام مدیریتی و اجرای پروژه های مورد انتظار مردم است.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، مهدی جمالی نژاد که پنجشنبه ۲۲ خرداد در مراسم افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری زرین شهر در استان اصفهان به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال سخن می گفت، اضافه کرد: در شرایط سخت کرونا که کشورهای مختلف همچون ایران اسلامی دست به گریبان آن هستند و این مسئله باعث شده است شهرداری های شهرهای ایران با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم کنند، شاهد می باشیم که شهرداریها فعالانه مشغول تلاش هستند تا پروژه های عمرانی خودرا به اجرا و بهره برداری برسانند.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به کند نشدن روند افتتاح پروژه های عمرانی در کشور با کوشش های دست اندرکاران امر در دولت، بخش خصوصی، نهادهای غیردولتی و شهرداریها و دهیاریها افزود: روند فعالیت شهرداری های استان اصفهان همچون شهرداری زرین شهر موجب می شود مردم فهیم و صبور شهرهایمان حلاوت خدمت صادقانه را بچشند و با خادمین خودشان در دستگاههای اجرایی همراه و هم صدا شوند.
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اشاره به کلنگ زنی و افتتاح هشت پروژه با اعتباری بیش از 300 میلیارد ریال در زرین شهر، اظهار نمود: این پروژه ها از بسته ای متنوع تشکیل شده و خدمات و کاربری های مختلفی را شامل می شوند و به خوبی نشان میدهد در شرایط تحریم و مشکلات اقتصادی، شهرداری زرین شهر با اتخاذ تدابیر لازم به شکلی عمل کرده که فعالیت عمرانی این شهر متوقف نشود.
وی افزود: شهرستان لنجان از قدیم الایام شهرستانی فعال بوده و زرین شهر نیز بواسطه انجام پروژه های مختلف همچون شهرهای پویا و پرتحرک به شمار می آید که پروژه های کوچک و بزرگ را در کنار یکدیگر به مرحله اجرا و بهره برداری رسانده و این نگاه از طرف مدیریت شهری، قابل توجه است.
وی اشاره کرد: پروژه هایی که شهرهای ایران را به شهر سبز و دوستدار اکوسیستم و محیط زیست تبدیل کند از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند و باید در اجرای پروژه های شهری به مباحث زیست محیطی توجهی دوچندان داشت تا این مهم محقق گردد.
جمالی نژاد با اعلان اینکه افتتاح پروژه های عمرانی مختلف بصورت هفتگی در ایام اخیر در کشور بیان کننده استمرار جنبش و فعالیت و حرکت در کشور است، بر افزایش انسجام در بین مسئولین و مدیران و مدیریت شهری و روستایی استانها بمنظور رفع انتظارات عموم هموطنان و تقویت زیرساختها اصرار کرد و اظهار داشت: مردم وقتی ببینند که مسئولین به دنبال حل مشکلات و اداره بهتر جامعه هستند، به آنها اعتماد و در برنامه های مسئولان مشارکت فعالی می نمایند.
معاون عمرانی وزیر کشور با تاکید بر اینکه کشور متعلق به مردم است و همه ما خادم مردم هستیم، اشاره کرد: ما بدون مردم چیزی نیستیم و با تمام وجود و با افتخار باید در خدمت مردم باشیم.
رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور همین طور از استانداریها، شهرداریها، دهیاریها و شوراها خواست تا برای افتتاح پروژه های عمران شهری و روستایی در هفته نکوداشت شهرداری و دهیاری طی روزهای ۱۴ تا ۲۰ تیر برنامه ریزی نمایند تا مردم از برنامه ها و اقدامات آنان باخبر شوند.
جمالی نژاد همین طور از حمایت های معاونت عمرانی و مدیرکل دفتر شهری استانداری اصفهان، فرماندار شهرستان لنجان و اعضاء شورای اسلامی زرین شهر برای پشتیبانی از شهرداری برای به ثمر نشستن پروژه ها عمرانی قدردانی و ابراز امیدواری نمود که با سرعت بخشیدن به دیگر پروژه های عمرانی در آخر دوره پنجم مدیریت شهری، شاهد رونق بیش از پیش زرین شهر باشیم.

گفتنی است در آخر این آیین توسط جمالی نزاد معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از شهردار زرین شهر بعنوان شهردار شهر برتر استان اصفهان در ارزیابی عملکرد استان اصفهان تقدیر گردید.
پروژه های عمرانی شهرداری زرین شهر که به بهره برداری رسید عبارت بود از پروژه شهرک مشاغل شهری و کارگاهی زرین شهر با اعتبار ۱۷۰ میلیارد ریال، پروژه میدان غدیر با اعتبار ۴۶ میلیارد ریال، پروژه میدان قلعه قاسم با اعتبار ۱۰/۵ میلیارد ریال، پروژه پارک محله ی اندیشه با اعتبار ۶/۵ میلیارد ریال، محور دوچرخه سواری نشاط و تندرستی با اعتبار ۲/۷ میلیارد ریال، آسفالت معابر و پیاده روسازی با اعتبار ۴۱ میلیارد ریال، نصب تابلوهای تبلیغاتی به روش سرمایه گذاری bolt و ایجاد زیرساخت های شهرداری الکترونیک با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال1399/03/23
14:47:32
5.0 / 5
2046
تگهای خبر: خدمات , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد