اكران چهار راه كودك در ایوان انتظار ایستگاه متروی ولیعصر

اكران چهار راه كودك در ایوان انتظار ایستگاه متروی ولیعصر

بكسیها: ویژه برنامه ˮچهـار راه كـودكˮ و با شعار ˮ كودكی تكرار شدنی نیستˮ در ایوان انتظار میدان ولیعصر (عج) تهران در ادامه ویژه برنامه های پویش چهارراه كودك به مناسبت روز جهانی مقابله با كاركودك، اجرا شد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، کمپیــن " چهـارراه کودک" با هدف آگاه سازی و افزایش حساسیت شهروندان نسبت به کار کودک، شناخت اشکال و ابعاد این پدیده، جذب و مشارکت شهروندان برای کاهش این لطمه اجتماعی در شهر تهران فعالیت خودرا آغاز نموده است.
این برنامه از طرف سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران و با مشارکت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران به اجرا درآمد.
در این برنامه که در تالار انتظار برگزار شد؛ آثار ۳۰ کاریکاتوریست با محوریت کودکان کار به همراه نقاشی های برخی از کودکان کار زیر مجموعه مراکز پرتوی شهرداری تهران به معرض نمایش گذاشته و تلاش شد موضوع کار کودکان بعنوان یک پدیده لطمه اجتماعی عنوان شود.
برنامه ای که با حضور محمدرضا جوادی یگانه معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، محمدجواد حق شناس و زهرا صدر اعظم نوری رؤسای کمیسیونهای فرهنگی و خدمات شهری شورای شهر تهران، شهربانو امانی عضو شورای شهر، مدیران سازمان های مردم نهاد حوزه مقابله با کار کودک، مجید مجیدی کارگردان حوزه کار کودکان، رضا محبوبی معاون امور لطمه ها و مسائل اجتماعی وزارت کشور، محمود علی گومدیر کل دفتر امور لطمه دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور وتنی چند از مدیران شهرداری تهران، همچون فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، تورج فرهادی شهردار منطقه ۶ و سیدمالک حسینی سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی انجام شد.
در این برنامه قاسم حسنی مدیرعامل انجمن پشتیبانی از کودکان کار و صالحی مدیرعامل یکی از مراکز پرتو به نمایندگی از سازمان های مردم نهاد به بیان نظرات خود پرداختند در این برنامه کلیپ کارهای شهرداری در حوزه مقابله با کار کودکان و موشن گرافی آموزشی نیز پخش گردید. همین طور از کارتونیست های مشارکت کننده در این پویش تقدیر گردید و جمال رحمتی به نمایندگی از کارتونیست ها دقایقی به ایراد سخن پرداخت.
گفتنی است، تمام این طرح ها در ایستگاه های مترو و اتوبوسرانی سراسر شهر تهران اکران شده است.
بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، این آثار در محل گالری ایستگاه های تجریش، امام خمینی، تئاتر شهر و میدان ولی عصر(عج) به اکران عموم درآمده است.
منبع:

1399/03/27
14:10:45
5.0 / 5
1922
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد