سرهنگ گرامی در گفت وگو با مهر تشریح كرد

نحوه ثبت نام و شرایط استخدام در پلیس پایتخت

نحوه ثبت نام و شرایط استخدام در پلیس پایتخت

به گزارش بكسیها معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ضمن اعلام خبر جذب نیروی انسانی با مدرك دیپلم در پایتخت نحوه ثبت نام برای علاقمندان را هم شرح داد.


سرهنگ ایوب گرامی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح جزئیات این خبر اظهار نمود: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از بین علاقمندان مرد و زن ۲۰ تا ۲۳ سال سن با مدرک تحصیلی دیپلم با معدل حداقل ۱۴ در مقطع درجه داری استخدام می کند. وی ادامه داد: ما از همه افراد متقاضی زن و مرد که تمایل دارند در پلیس خدمت کنند دعوت می نماییم تا برای جذب و استخدام در نیروی انتظامی اقدام نمایند. معاون نیروی انسانی تهران بزرگ با اشاره به شرایط استخدام اظهار داشت: حداقل سن برای استخدام زنان و مردان در نیروی انتظامی ۱۸ سال است. البته سن تعیین شده برای استخدام افرادی که می خواهند بعنوان درجه داری وارد نیروی انتظامی شوند برای آقایان حداکثر ۲۵ و برای زنان ۲۳ سال است. سرهنگ گرامی با اشاره به اینکه محدودیتی برای جذب نیرو هم اکنون وجود ندارد، تصریح کرد: افرادی که با مدرک دیپلم وارد نیروی انتظامی می شوند درجه گروهبانی دریافت کرده و هر چهار سال یک مرتبه درجه آنها بالا می رود.
وی با اشاره به جذب پلیس افتخاری اظهار داشت: شرایط سنی برای جذب پلیس افتخاری حداقل ۱۵ سال و حداکثر ۶۵ سال است. محدودیت سنی و جنسی در مورد جذب پلیس افتخاری وجود ندارد و همه افراد با هر نوع شغلی می توانند در این حوزه خدمت کنند. معاون نیروی انسانی تهران بزرگ در انتها اظهار داشت: متقاضیان برای انجام مراحل پذیرش خود به آدرس میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، طبقه سوم پلیس پیشگیری پایتخت رجوع یا با شماره تلفن های ۶۳۹۸۱۲۲۹ و یا شماره ۶۳۹۸۱۲۰۱ تماس حاصل کنند.


منبع:

1399/04/11
13:38:50
5.0 / 5
1978
تگهای خبر: تلفن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد