جانمایی و احداث۲۸ پد بالگرد جدید در مناطق ۲۲گانه شهر تهران

جانمایی و احداث۲۸ پد بالگرد جدید در مناطق ۲۲گانه شهر تهران

به گزارش بكسیها در جلسه مشترك معاون خدمات شهری شهرداری تهران و رئیس اورژانس كشور طرح مشاركت شهرداری تهران در ساماندهی خدمات فوریت های پزشكی در شهر تهران بررسی و بنابر درخواست اورژانس كشور مقرر گردید كه در ادامه فعالیت ها و همكاریهای شهرداری تهران و اورژانس، ۲۸ پد بالگرد جدید هم در مناطق ۲۲گانه شهر تهران جانمایی و راه اندازی شود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، مجتبی یزدانی در نشست مشترک با اورژانس کشور که با حضور دکتر کولیوند، رئیس اورژانس کشور، عطایی مدیرکل امور خدمات شهری، داوری مدیرعامل سازمان آتش نشانی، صابریان سرپرست مرکز اورژانس شهر تهران، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، اورژانس شهر سالم و دیگر مدیران این حوزه برگزار شد، اظهار داشت: در جهت افزایش تاب آوری شهر تهران و توجه به اقدامات فوریتی همکاریهای مهم و موثری بین شهرداری تهران و اورژانس کشور انجام شده است.

وی افزود: در همین راستا جلسات گوناگونی در شهرداری تهران و اورژانس کشور حول محور موضوعاتی چون راه اندازی پد بالگرد، استقرار خودرو های آمبولانس و موتورلانس در ایستگاههای آتش نشانی و سوله های بحران مورد بررسی کارشناسانه قرار گرفت و در نهایت در مناطق ۲۲گانه سطح شهر تهران اجرایی شد.

وی با بیان این که مجموعا ۱۲۰پایگاه اورژانس در سوله های بحران، ایستگاه های آتش نشانی، کانکس های مستقر در معابر و ساختمانهای شهرداری تهران راه اندازی گردیده است، اظهار داشت: همینطور ۷۰ جایگاه جهت استقرار موتورلانس هم در ایستگاه های آتش نشانی و سوله های مدیریت بحران راه اندازی شده است. همینطور ۴۷ پد بالگرد هم جهت نشست و برخواست بالگردهای اورژانس هوایی در مناطق، محوطه سوله های بحران و در سایر نقاط سطح شهر همچون بیمارستانها راه اندازی و به راه افتاده است.
کولیوند، رئیس اورژانس کشور هم در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از همکاریهای مشترک شهرداری تهران با این مجموعه در مورد استقرار موتورلانس های اورژانس در پایگاه های ستاد مدیریت بحران و سازمان آتش نشانی و جانمایی پدهای هلی کوپتر در مناطق تهران جهت فرود بالگردهای اورژانس، اظهار داشت: همه ما یک خانواده محسوب می شویم و مجموعه این اقدامات در جهت خدمات رسانی مطلوب به شهروندان است.

رئیس اورژانس تهران در ادامه به بیان موضوعاتی در مورد طرح مشارکت شهرداری تهران در ساماندهی خدمات فوریت های پزشکی در شهر تهران پرداخت.
طبق گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، همینطور در این نشست مقرر گردید که در ادامه فعالیت ها و همکاریهای شهرداری تهران و اورژانس و بنابر درخواست اورژانس کشور؛ ۲۸ پد بالگرد جدید هم در مناطق ۲۲گانه شهر تهران جانمایی و راه اندازی شود.1399/06/23
21:42:18
5.0 / 5
1197
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد