جزئیات دیدار معاون شهردار با اعضای مجمع نمایندگان تهران

جزئیات دیدار معاون شهردار با اعضای مجمع نمایندگان تهران

بكسیها: معاون شهردار تهران جزئیاتی از جلسه اش با اعضای مجمع نمایندگان تهران را شرح داد و اظهار داشت: با دوستانی كه از شهرداری و شورا به مجلس رفته اند ارتباط خوب و مستمری داریم.به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، صفا صبوری دیلمی درمورد دیدار خود با اعضای مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: مجمع نمایندگان تهران جلسه ای داشتند که فرماندار شهر ری هم در آن دیدار حضور داشتند.
وی افزود: دو یا سه مبحث مهم در این نشست عنوان شد نظیر ورودی باقرشهر و پل کهریزک و زیرگذری که در باقرشهر در حال اجرای آن هستم.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران تصریح کرد: توضیحاتی عرضه شد و از نظر اعتبارات و بودجه مورد نیاز و میزان پیشرفت کار، موضوعات به سمع و نظر اعضای مجمع رسید.
صفا صبوری دیلمی اظهار داشت: همانطور که می دانید ما وعده داده بودیم که زیرگذر باقرشهر را تا آخر دیماه بسازیم و به بهره برداری برسد که در این نشست هم تاکید کردیم که این وعده محقق خواهد شد.
وی ادامه داد: یک تقاطع غیرهم سطحی هم در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب وجود دارد که قرار بود با عنایت به مشارکتی اجرا شدن ادامه ساخت پروژه شهر آفتاب، این تقاطع هم مشارکتی ساخته شود.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اظهار داشت: نمایندگان مجلس نظرشان این بود که این پروژه از مشارکتی بودن بیرون برود و شهرداری خودش پول بگذارد و آنرا اجرا نماید.
صفا صبوری دیلمی اضافه کرد: ما هم قول دادیم که در آذر ماه و در فصل بودجه ریزی برای اختصاص بودجه برای ساخت این پروژه غیرهم سطح در سال 1400 درخواست بودجه نماییم.
وی افزود: دوستان و نمایندگان گفتند که این امکان وجود دارد که با یک دسترسی موقت بتوانند فعلا مشکل شهروندان در این منطقه را برطرف کنند که ما هم وعده دادیم که با همکاری فرمانداری شهر ری بررسی لازم برای ایجاد این دسترسی موقت را انجام دهیم.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اظهار داشت: البته گاهی این ایجاد دسترسی ها با اجرای پروژه اصلی مغایرت و تداخلاتی دارد که باید این بررسی ها به دقت انجام بگیرد.
صبوری دیلمی اظهار داشت: اگر بررسی ها موفق باشد و معارضی در راه اجرای پروژه وجود نداشته باشد و بتوان ایمنی مردم منطقه و استفاده کنندگان را فراهم نمود حتما کار اجرایی آن شروع می شود.
وی ادامه داد: این دسترسی از نقطه ای ایجاد می شود که خروجی اتوبان خلیج فارس است و از این جهت مبحث ایمنی این دسترسی از هر لحاظ اهمیت بیشتری خواهد داشت.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اظهار داشت: توضیحاتی در ارتباط با پروژه های در حال اجرای تهران و همینطور کارهای صورت گرفته در سال های 97 تا 99 هم به اطلاع نمایندگان رسید.
صبوری دیلمی تصریح کرد: من فکر می کنم این جلسات باید به صورت مستمر برگزار گردد چونکه هم اعضای مجمع نمایندگان از اقدامات انجام شده آگاه می شوند و هم کارها به سرعت پیش می رود.
وی ادامه داد: در این نشست من از سوی شهرداری به همراه یک تیم حضور داشتم البته صحبت هایی هم در مورد نحوه دفن پسماند شهر تهران عنوان شد که قرار شد جلسه ای هم با حضور معاون خدمات شهری شهرداری تهران برگزار گردد.
صبوری دیلمی درمورد نگاه اعضای مجمع نمایندگان به اقدامات شهرداری و گره گشایی از مشکلات شهرداری تهران هم اظهار داشت: موضوعات شهرداری از جنس موضوعات اجرایی می باشد و معتقدیم که سیستم شهرداری مثل دو میدانی می ماند و باید در هر دوره کاری صورت گیرد و بعدی ها بیایند و ادامه کار را اجرا کنند.
معاون شهردار تهران اظهار داشت: ما ارتباط خوبی با دوستانی که پیش از این در شهرداری و شورای شهر فعال بوده اند و امروز به مجلس رفته اند داشته ایم و بارها با یکدیگر جلسات مشترکی برگزار کرده ایم.
بنا براعلام پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، وی ادامه داد: نگاه این عزیزان همواره مثبت بوده است و ارتباط مستمری داشته ایم و آنها هم نگاهشان کمک به حل مشکلات شهری بوده است.

منبع:

1399/06/29
14:50:41
5.0 / 5
1043
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد