جزئیات حادثه مرگبار در ایستگاه متروی توحید

جزئیات حادثه مرگبار در ایستگاه متروی توحید

مدیر روابط عمومی شركت متروی تهران در مورد حادثه در ایستگاه در حال ساخت متروی توحید و مرگ سه نفر توضیحاتی ارائه نمود.


حمید هیدارن در گفت و گو با ایسنا، در مورد حادثه در ایستگاه در حال ساخت متروی نواب اظهار داشت: در کارگاه ایستگاه در حال ساخت مترو ( ایستگاه توحید )، ساعت ۱۰ روز دوشنبه پنجم آبان ماه ۱۳۹۹ بر اثر وقوع یک حادثه، ۳ تن از کارگران پیمانکار کارگاه (متاسفانه دو جوشکار نیروی پیمانکار و یک اپراتور دستگاه بالابر پیمانکار )ایستگاه R۷ (تقاطع خیابان های آزادی و شهید نواب صفوی) جان به جان آفرین تسلیم کردند.
وی با اعلان اینکه برمبنای اطلاعات اولیه، علت حادثه مذکور خروج کابین دستگاه بالابر پیمانکار پروژه از روی ریل و سقوط آن بوده است، اظهار نمود: البته اطلاعات تکمیلی بعد از انجام تحقیقات تیم کارشناسی حادثه که در محل مستقر هستند، حاصل خواهد شد.
وی اظهار داشت: در این حادثه با تلاش وصف ناپذیر نیروهای خدوم سازمان آتش نشانی، نفراتی که در کارگاه ایستگاه R۷ مشغول کار بودند، از محل به سلامت به خارج کارگاه منتقل شدند اما متاسفانه اپراتور دستگاه بالابر و دو نفر جوشکار بر اثر سقوط آسانسور کارگاهی فوت کردند.
وی ادامه داد: تحقیقات اولیه حاکی از آنست که دستگاه بالابر مذکور در تاریخ ۳۱ شهریور ماه امسال، بعد از بازرسی ادواری، گواهی تایید سلامت برمبنای استانداردهای مرجع ملی و بین المللی از مبادی قانونی ذیربط دریافت داشته است.1399/08/06
12:03:24
5.0 / 5
1182
تگهای خبر: اپراتور , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد