گلایه خداكرمی از برگزاری مراسمات در شهرداری تهران در ایام كرونایی

گلایه خداكرمی از برگزاری مراسمات در شهرداری تهران در ایام كرونایی

به گزارش بكسیها، رئیس كمیته سلامت شورای شهر تهران از عدم اجرای مصوبات ستاد كرونا در شهرداری گلایه نمود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، ناهید خداکرمی در جلسه امروز شورای شهر ضمن اشاره به وضعیت کرونایی تهران اظهار داشت: شرایط امروز تهران به دنبال گسترش کرونا، پیچیده شده بگونه ای که به مرگ های روزانه ۲۰۰ نفر نزدیک می شویم.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۶۰۰۰ تهرانی در بیمارستانها بستری هستند که۳۰۰۰ نفر به دستگاه وصل هستند و این به این معنا است که در ایام آینده احتمال افزایش فوتی ها وجود دارد، اضافه کرد: دولت دستورالمعل ناقص و ضعیفی برای این روزهای کرونایی صادر کرده که متاسفانه همان هم هنوز اجرایی نمی گردد و پروتکل ها رعایت نمی گردد.

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران با اشاره به اینکه دولت سفارش کرده که دورکاری حداقل ۵۰ درصد در سازمانها اجرایی شود اما خیلی از دستگاههای خود دولت مثل دانشگاه ها، وزارت صمت و... آنرا اجرا نمی کنند، افزود: در شهرداری هم این رویه دیده می شود و این ازدحام در وسایل حمل و نقل عمومی ناشی از عدم اجرای دورکاری در سازمانها است که کارمندان مجبور هستند به سرکار بروند و جالب است که اگر برخی واحدها سرکار نروند فایده اش بیشتر است.

خداکرمی با اشاره به اینکه شهرداری می بایست موارد تخطی سایر دستگاه ها را شناسایی و در جلسه ستاد کرونا مطرح کند، اضافه کرد: متاسفانه شاهد می باشیم در این روزها در شهرداری تهران، هر روز یک افتتاحیه و بازدید برگزار می کنند و این برنامه ها چه ضرورتی دارد؟ در حالیکه ما می گویم تهران تعطیل شود، اما شهردار مراسم میگیرد و این جای سوال دارد.

منبع:

1399/08/18
15:58:03
5.0 / 5
601
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد