وزیر جهاد كشاورزی:

قیمت مرغ بزودی كاسته می شود

قیمت مرغ بزودی كاسته می شود

وزیر جهاد کشاورزی در بازدید از میادین میوه و تره بار استان تهران اظهار داشت: بزودی قیمت مرغ کاسته می شود و به قیمت مناسب و مصوب می رسد، به نحوی که مردم احساس رضایت کنند.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در دو روز متوالی از ۴ میدان میوه و تره بار تهران بازدید کرد و از نزدیک در جریان خدمات رسانی این مراکز خدماتی بخصوص در زمینه توزیع مستقیم گوشت مرغ بین شهروندان قرار گرفت.
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه در میادین میوه و تره بار تقریباً صفی برای دریافت گوشت مرغ وجود ندارد و این محصول در میادین در حال توزیع است، اظهار داشت: اتفاق خوبی که افتاده، این است که مرغ ورودی میادین میوه و تره بار، وارد یک بارانداز خاص شده و از آنجا به میادین تحویل و بین شهروندان توزیع می شود.
وی ضمن اشاره به اینکه این اتفاق به روند توزیع گوشت مرغ در میادین میوه و تره بار بسیار کمک کرده است، اظهار نمود: علاوه بر توزیع گوشت مرغ در غرفه ها، ماشین هایی هم در سطح میادین مستقر شده اند که دارای ترازو بوده و در جهت حفظ سلامت مردم و پیشگیری از تشکیل صف خیلی کمک کرده است.
وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: بزودی قیمت مرغ کاسته می شود و به قیمت مناسب و مصوب می رسد، به نحوی که مردم احساس رضایت کنند.
سعید راد، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار هم در این دیدار با بیان اینکه هم اکنون بهره برداران میادین میوه و تره بار، سهمیه مرغ خویش را از میدان پیروزی تأمین می کنند، اظهار داشت: فروشندگان فروشگاه های سطح شهر هم مرغ خویش را از راه اتحادیه شان از میدان بهمن تأمین می کنند.
راد با تاکید بر اینکه در جهت پشتیبانی از مردم تا کنون در کنار دستگاههای مسؤول بوده ایم و از این به بعد هم تا هر زمانی که به کمک ما نیاز باشد، در کنار این دوستان خواهیم بود، تصریح کرد: امروز میادین میوه و تره بار در سفره مردم تهران از نقش مؤثری برخوردار می باشند و این تأثیرگذاری در سبد اقتصادی خانواده ها، همچنان تداوم خواهد داشت.

1399/09/14
20:41:20
5.0 / 5
910
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد