تاكید استاندار تهران بر تعیین تكلیف كالاهای بهداشتی توقیف شده

تاكید استاندار تهران بر تعیین تكلیف كالاهای بهداشتی توقیف شده

استاندار تهران با انتقاد از طولانی شدن روند تعیین تکلیف وضعیت انبار اموال تملیکی بر لزوم نظارت و استانداردسازی انبار اموال تملیکی اصرار کرد و اظهار داشت: باید در کمترین زمان ممکن تعیین تکلیف کالاهای بهداشتی توقیف شده صورت گیرد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در پنجمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران در مورد وضعیت انبار اموال تملیکی، اضافه کرد: در جلسه بحث های خوبی عنوان شد اما همچنان ازاهداف مدنظرمان به جهت موانع مالی، بروکراسی اداری، تصویب هیئت مدیره شهرک های صنعتی و اموال تملیکی دور هستیم و یک سال و نیم است که مورد بحث واقع شده اما همچنان این مساله تحقق پیدا نکرده است.

وی با اشاره به شرایط انبارهای اموال تملیکی عنوان کرد: باتوجه به اطاله دادرسی و پیگیری افرادی که کالاهایشان ضبط و توقیف شده است همچون اقداماتی که می توان در امتداد سالم و ایمن و باکیفیت نگه داشتن این کالاها صورت گیرد استاندارد کردن انبارهای نگهداری است.

استاندار تهران با اشاره به ضرورت نظارت بر انبار اموال تملیکی اشاره کرد: شهرک های صنعتی موکلفند ظرف حداکثر ۲ هفته آتی نسبت به بررسی و نظر مثبت در ارتباط با واگذاری زمین اموال تملیکی اقدام کنند؛ همین طور نسبت به برقراری سامانه انبارها با در نظر گرفتن استانداردهای مورد نظر نیز اقدام گردد و پیشرفت های خودرا ماهانه گزارش دهند.
وی خطاب به فرمانداران استان تهران اظهار داشت: فرمانداران موظفند ضمن شناسایی و نظارت انبارهای موجود در نواحی صنعتی شهرک ها نسبت به برقراری سامانه انبارها پیگیری های لازم را انجام دهند.

وی با اشاره به ضرورت تعیین تکلیف کالاهای بهداشتی توقیف شده در انبارها اشاره کرد: لازم است فهرستی از این اقلام تهیه و و مجوزهای لازم جهت ترخیص ستاندن شود تا نسبت به جلوگیری از رسوب این اموال و سبک سازی انبارها، اقدامات لازم صورت گیرد.

استاندار تهران اشاره کرد: در وضعیت شیوع ویروس کرونا باید اقدامات لازم برای کمک به کادر درمان و بیمارستان ها صورت گیرد که دراین زمینه تعیین تکلیف کالاهای بهداشتی توقیف شده اقدام موثری است و بوسیله مراجع ذی ربط دنبال می شود.1399/09/24
13:49:42
5.0 / 5
443
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد