سردار رضایی تاكید كرد؛

پلیس به اوباش رحم نمی كند

پلیس به اوباش رحم نمی كند

به گزارش بکسیها جانشین فرمانده ناجا، با تکیه بر استمرار برخورد قاطع و مقتدرانه پلیس با اراذل و اوباش، اظهار داشت: دستی که قمه بلند می کند تا قداره کشی کند، باید قطع شود.


به گزارش بکسیها به نقل از مهر، هفتمین مرحله طرح «اقتدار» پلیس تهران بزرگ با حضور سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده ناجا در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اجرا شد. سردار رضایی، در حاشیه اجرای طرح «اقتدار» پلیس تهران بزرگ، در جمع خبرنگاران عنوان کرد: نیروی انتظامی از مردم، برای آنان و در خدمتشان است.
وی با تکیه بر اینکه پاسدار و حافظ ارزش های انقلاب اسلامی هستیم، اضافه کرد: با روحیه ولایی، منش انقلابی، اقدام جهادی، مأموریت های ذاتی را عملیاتی و قانون را اجرا می نماییم.
جانشین فرمانده ناجا با تکیه بر عزم و اراده پلیس برای تأمین و توسعه نظم و امنیت در جامعه بیان نمود: تأمین امنیت مردم و صیانت از این مهم، خط قرمز پلیس است و به هیچ فردی اجازه نمی دهیم امنیت، آرامش و آسایش مردم را هدف بگیرد و خدشه دار کند.
تشدید اقدامات مقابله ای با اوباش
سردار رضایی در ادامه ضمن اشاره به تشدید اقدامات مقابله ای نیروی انتظامی با اراذل و اوباش تصریح کرد: در مقابل هر فردی که بخواهد، امنیت و آرامش مردم و جامعه را برهم بزند، قاطع و با اقتدار ظاهر می شویم و به اراذل و اوباش اجازه جولان نمی دهیم.
وی با خطاب کردن اراذل و اوباش با عنوان «علف های هرز» جامعه، که باید برچیده شوند، تصریح کرد: هیچ مماشاتی با اراذل و اوباش و مزاحمان به نوامیس مردم نداریم، نیروی انتظامی در برخورد با برهم زنندگان امنیت، آرامش و آسایش مردم محافظه کار نیست و در صحنه، در لحظه و با اقتدار عمل می کند.
این مقام ارشد انتظامی ضمن اشاره به قدرت و اختیارات قانونی نیروی انتظامی برای برخورد با اراذل و اوباش مطرح کرد: مردم از پلیس، امنیت و آرامش را مطالبه دارند، مردم انتظار دارند پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس مردم با اقتدار در صحنه حاضر شود، البته که معتقدیم قوانین باید بگونه ای " بازدارنده " باشد که از تکرار جرم جلوگیری شود.
وی ضمن اشاره به تعامل مطلوب نیروی انتظامی و دستگاه قضا خاطرنشان کرد: مردم آرامش می خواهند و معنا ندارد فردی بخواهد به آرامش آنان تعرض کند و با اوباش گری و قداره کشی جولان دهد، دستی که قمه بلند می کند، قداره کشی کند، باید قطع شود.
جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: کشور قانون دارد، پلیس هوشیار است و فدایی مردم و امنیت شان، ما در مقابل متعرضان به حقوق مردم، کسانی که در صدد خدشه به آرامش و امنیت مردم هستند، بر اساس قانون با اقتدار ظاهر می شویم؛ قداره کشی در جامعه ما معنا ندارد.
وی خطاب به اراذل و اوباش و قانون شکنان بیان نمود: این مسیری که پیش گرفتید، عاقبت ندارد، از انحراف دور شوید و به کانون خانواده و آغوش امن جامعه باز گردید.
این مقام ارشد انتظامی ضمن اشاره به رصد تحرکات اراذل و اوباش در فضای حقیقی و مجازی، افزود: راهبرد پلیس در برخورد با اراذل و اوباش جدی است و راه اندازی قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش مبین این است که برنامه پلیس در این عرصه فراتر از مأموریت و عملکرد، جاری و روزانه است، بلکه اجرای طرح های تشدید مقابله با اراذل و اوباش استمرار دارد و امروز همزمان با اجرای هفتمین مرحله از طرح اقتدار پلیس تهران شاهد بخشی از نتیجه زحمات شبانه روزی همکارانم هستید، فضا بگونه ای برای اوباش نا امن شده که به دنبال سوراخ موش هستند.


منبع:

1399/10/03
21:21:03
5.0 / 5
768
تگهای خبر: حافظه , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد