رئیس قوه قضائیه:

اجازه نمی دهیم عده ای به نام نظام فساد كنند

اجازه نمی دهیم عده ای به نام نظام فساد كنند

رئیس قوه قضائیه بر لزوم ناامن کردن فضا برای هر نوع فساد اصرار کرد و اظهار داشت: اجازه نمی دهیم عده ای به نام نظام فساد کنند پس نباید فساد در هیچ نقطه ای لانه کند.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز در شورای اداری خراسان شمالی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با اشاره به حضور اقوام مختلف در این استان اظهار نمود: این یک زمینه مهم برای کار و تلاش و توسعه یافتگی است پس این همدلی همیشه باید بعنوان یک ضرورت قدر دانسته شود و آنرا افزایش داد.
رئیس قوه قضائیه به سفر رهبری به خراسان شمالی اشاره نمود و آنرا در حوزه معنوی و مادی پربرکت دانست و اظهار داشت: سبک زندگی ایرانی و اسلامی در این استان بیان شد؛ همین طور در حوزه اقتصادی برخی کارها انجام شده و برخی فعالیت ها باقی مانده که بطور قطع این موارد را پیگیری خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: خراسان شمالی نیازمند توسعه یافتگی جدی است و مدیران با روحیه جهاد و با دانش می توانند استان را در حوزه کشاورزی، صنعت و گردشگری متحول کنند برای اینکه بستر و زمینه کاملاً آماده است.
رئیسی با اشاره به ارائه راهبرد خنثی سازی تحریم توسط رهبر انقلاب، بیان داشت: در صنعت هسته ای و دفاعی به شدت تحریم ها بیشتر از حوزه های اقتصادی بود اما رشد آن حوزه متوقف نشد که این نشان میدهد با تحریم نیز می توان پیشرفت کرد.
رئیس قوه قضائیه موفقیت های هسته ای را عامل کینه دشمنان از دانشمندان هسته ای دانست و اظهار داشت: امکان خنثی سازی تحریم ها وجود دارد و این مسئله را می توان در حوزه های صنعتی و کشاورزی پیاده کرد..
وی با تاکید بر حمایت دستگاه قضا از مدیران شجاع و خطرپذیر که تحریم ها را دور می زنند، اشاره کرد: باید در حوزه دور زدن تحریم به صورت جهادی فعالیت نماییم.
رئیسی افزود: دستگاه قضائی مقید به رفع موانع تولید و رشد اقتصادیست و در این راه با قاچاق کالا به صورت سازمانی مقابله خواهدنمود.
رئیس قوه قضائیه بروکراسی اداری را دیگر مانع تولید دانست و اظهار داشت: بروکراسی اداری اقتصاد کشور را فلج کرده است بطوریکه برای ستاندن یک مجوز قانونی سرمایه گذاری باید هفتاد خان را طی کرد.
وی بر لزوم ناامن کردن فضا برای هر نوع فساد اصرار کرد و اضافه کرد: اجازه نمی دهیم عده ای به نام نظام فساد کنند پس نباید فساد در هیچ نقطه ای لانه کند.
رئیسی در ادامه به مشکلات زیرساختی استان اشاره داشت و اشاره کرد: پیگیر مشکلات این استان خواهیم بود.
رئیس قوه قضائیه افزود: در سال پایانی دولت باید تلاش ها مضاعف شود برای اینکه باید کارهای ناقض تمام شود.
وی در آخر اظهار داشت: امنیت موهبت الهی برای جامعه است پس باید با افراد شرور و سارقان برخورد کرد برای اینکه امنیت جامعه نباید مورد خدشه وارد شود.

1399/10/07
12:51:22
0.0 / 5
493
تگهای خبر: سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد