مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشاركت های مردمی شهرداری تهران اعلام كرد

وجود ۱۰۰ پروژه مشاركتی مشكل دار در مناطق تهران

وجود ۱۰۰ پروژه مشاركتی مشكل دار در مناطق تهران

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران اظهار داشت: حدود ۱۰۰ پروژه مشارکتی در سطح مناطق وجود دارد که بین ۹ تا ۲۵ سال قدمت دارند و از آنها بعنوان پروژه مشکل دار یاد می شود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا و بنابر اعلام سایت شهر، شکرالله بنار - مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران، از وجود حدود ۱۰۰ پروژه مشارکتی در سطح مناطق اطلاع داد که به قول او بین ۹ تا ۲۵ سال قدمت دارند و از آنها بعنوان پروژه مشکل دار یاد می شود.
آنطور که بنار توضیح داده است: بعضی از پروژه ها به سبب طولانی شدن، توجیه اقتصادی ندارد و بعضی از شرکا هم فوت کرده اند و برخی هم در تحولات اقتصادی ورشکست شده اند. مواردی هم وجود دارد که شریک شهرداری هم سهم شهرداری را پیش فروش کرده و هم متواری شده است، در واقع شهرداری تهران در چنین پروژه هایی تضاد منافع با شرکا دارد.
او نبود نظارت دقیق در دوره های گذشته مدیریت شهری را سبب رشد سرطانی پروژه ها در ۱۰ سال گذشته دانست و اظهار داشت: حالا پروژه هایی وجود دارد که ۱۰ سال از انعقاد قرارداد آن می گذرد اما کلنگ زده نشده و سرمایه گذار هم کاری انجام نداده است و ادعای مالکیت هم می کند.
مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران، اضافه کرد: پروژه های اینچنین زیاد هستند که مهم ترین آنها باران در منطقه چهار و پارکینگ طبقاتی دربند و بعضی از پروژه های مناطق ۹ و ۱۰ است که شریک ادعای مالکیت کرده و ما هم شکایت کردیم و با رأی قاضی و برپایه ماده ۳۸ توانستیم بعضی از آنها را تعیین تکلیف نماییم.1399/10/19
22:20:03
0.0 / 5
437
تگهای خبر: سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد