الهام فخاری عنوان كرد

نمی توان از مسئله ملك فروشی و تبدیل پول به هزینه های جاری در شهرداری گذشت

نمی توان از مسئله ملك فروشی و تبدیل پول به هزینه های جاری در شهرداری گذشت

به گزارش بکسیها عضو شورای اسلامی شهر تهران با تکیه بر اینکه مسئله ملک فروشی و تبدیل پول به هزینه های جاری مساله ای است که نمی توان از آن گذشت، اظهار داشت: بر چه اساس و منطقی شهرداری تهران این کار را انجام می دهد؟ اگر روش های درآمد پایدار جایگزین می شد، نباید متوسل به ملک فروشی می شدیم.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، الهام فخاری عضو شورای شهر تهران در جریان دویست و شصت و ششمین جلسه شورا بعد از استماع سخنان شهردار تهران با طرح پرسش هایی مطرح کرد: چطور می توان گفت بودجه اجتماعی تر شده و در مقایسه با کدام بودجه اجتماعی تر شده است زمانی که تعدادی از سرفصل های این حوزه به وضوح حذف شده است؟ این بودجه نسبت به چه چیزی و چه زمانی اجتماعی تر شده است؟ آیا روند بودجه در چندسال اخیر به سمت اجتماعی تر شدن و فرهنگی تر شدن بوده است؟
وی افزود: نکته دوم این است که چه راه درآمدی پایداری به روش های درآمدی شهرداری افزوده شده است. بالاخره این قسمتی از محورهای برنامه سوم شهری تهران بوده است و شعار و تاکید اعضای شورای شهر این است و باید پرسید چه روش درآمدی پایداری به روشهای درآمدی شهری افزوده شده است. بنظر می رسد هیچ تغییری اتفاق نیافتاده است، چونکه اگر تغییری در روشهای درآمدی وجود داشت باید در بودجه پیشنهادی خودرا نشان می داد.
فخاری اضافه کرد: مساله دیگر ملک فروشی و تبدیل پول به هزینه های جاری است، نه تبدیل به ملک و سرمایه دیگر. بر چه اساس و منطقی این کار صورت گرفته است؟ اگر روش های درآمدی پایدار جایگزین می شد، نباید متوسل به ملک فروشی می شدیم.
منبع:

1399/11/05
21:36:32
0.0 / 5
417
تگهای خبر: سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد