جانشین فرمانده انتظامی استان مركزی خبر داد؛

كشف 99 میلیارد ریال كالای قاچاق در استان مركزی

كشف 99 میلیارد ریال كالای قاچاق در استان مركزی

بکسیها: جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 99 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق و دستگیری 9 قاچاقچی کالا در طرح عملیاتی دو روزه پلیس در این استان آگاهی داد.به گزارش بکسیها به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس؛ یوسف سپهوند اظهار داشت: اجرای طرح عملیاتی پلیس در ارتقا امنیت اجتماعی که با بررسی کارشناسی جرایم و نوع مطالبات مردمی برنامه ریزی و به مرحله اجرا گذاشته می شود، با جدیت تمام در دست کار اجرائی پلیس استان قرار دارد.
وی اضافه کرد: در دو روز گذشته نیز عملیات های پلیس استان در بخش های مختلف بازتاب اثربخشی در برخورد با مجرمان داشت که بخش مهمی از این دستاوردهای عملیاتی در سایه مشارکت خوب شهروندان با پلیس به دست آمده است.
جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان کرد: در برخورد با قاچاقچیان کالا در عملیات های دو روز گذشته پلیس در سطح استان، تعداد ۹ نفر قاچاقچی کالا دستگیر، مقدار تقریبی ۹۹ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق کشف و ۴ دستگاه خودرو نیز توقیف شد.
سپهوند اشاره کرد: در عملیات های ۴۸ ساعته پلیس در برخورد با سارقان نیز تعداد ۶۱ نفر سارق دستگیر و ۹۲ فقره انواع سرقت نیز از آنان کشف شد.
وی به طرح برخورد با خرده فروشان مواد مخدر نیز بعنوان یکی از سرفصل های مأموریتی پلیس اشاره نمود و اظهار داشت: در دو روز گذشته ۳۰ نفر خرده فروش مواد مخدر و معتاد متجاهر دستگیر و مقدار یک کیلو و ۳۰۰ گرم انواع مواد مخدر از آنان کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی با قدردانی از همراهی خوب شهروندان استان در انجام هر چه بهتر ماموریت های پلیس اشاره کرد: تلفن ۱۱۰ در تمامی ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش های مردمی است و سامانه تلفنی ۱۹۷ دفتر نظارت همگانی بازرسی فرماندهی انتظامی استان، پاسخگوی هر گونه انتقاد، پیشنهاد و پیام های تقدیر مردمی نسبت به عملکرد پلیس است.


منبع:

1399/11/20
21:48:24
0.0 / 5
672
تگهای خبر: تلفن , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد