فرماندار شهرستان فیروزكوه تاكید كرد

لزوم بازبینی در ساختاری اداری شهرستان فیروزكوه

لزوم بازبینی در ساختاری اداری شهرستان فیروزكوه

بکسیها: فرماندار شهرستان فیروزکوه بر لزوم بازبینی در ساختار اداری این شهرستان تاکید نمود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، مهری در جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه با تاکید بر لزوم اصلاح ساختار اداری شهرستان فیروزکوه اظهار داشت: اصلاح و بهسازی منابع انسانی و ساختار اداری یکی از مباحث مهمی است که باید به صورت سازمان یافته و قانونمند به آن بپردازیم.
وی ادامه داد: باید سیاستی اتخاذ شود که جذب رسمی در سطح شهرستان برمبنای مکانیزم قانونی و بنا به شایستگی صورت گیرد و افراد بعد از جذب مدت زمان تعیین شده را در شهرستان بمانند و ارائه خدمت داشته باشند.
وی افزود: درخواست جذب نیروی انسانی ارائه شده و امیدواریم با آن موافقت شود تا با جذب نیروی تخصصی و کیفی در جهت تقویت بیشتر ساختار اداری و ارائه خدمات بهتر به شهروندان اقدام نماییم.
وی افزود: در ساختار اداری شهرستان فیروزکوه الزامی وجود دارد تا بازبینی صورت گیرد. این کار به صورت مرتب در سطح استان رسیدگی می شود و در دستور کار است.
وی افزود: این مساله مورد توجه استاندار است و به صورت شهرستانی و دستگاهی به ساختار اداری توجه می شود. فیروزکوه شهرستان قدیمی با 2هزار و 500کیلومتر مربع مساحت در دو بخش مرکزی و ارجمند است. 5 دهستان به لحاظ ساختاری و روستایی و 53 دهیاری داریم.
مهری اظهار داشت: درجه بندی دهیاری ها در دستور کار و در حال اجراست. در رابطه با نیروی انسانی اگر نیاز داشته باشیم بعد از ساماندهی درخواست مجوز استخدام خواهیم داشت تا با در اختیار داشتن نیروهای کارشناسی پاسخگوی نیازهای مردم باشیم.
فرماندار فیروزکوه بیان کرد: مراجعات مردم به دستگاه های استانی علاوه بر لطمه های تصادفات جاده ای سبب مهاجرت معکوس هم می شود. تحقق خدمات الکترونیک هم از اهمیت به سزایی برخوردارست. از لحاظ طبیعی کشاورزی، گردشگری و صنعت و خدمات ظرفیت هر منطقه است.
وی ادامه داد: دو شهرک صنعتی داریم و امیدواریم رضایتمندی شهروندان حاصل شود و مردم از خدمات دولت بهره مندی بیشتری داشته باشند.
منبع:

1399/11/30
18:15:39
0.0 / 5
435
تگهای خبر: خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد