آیت الله رئیسی:

قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در زمره حقوق عامه است

قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در زمره حقوق عامه است

به گزارش بکسیها رئیس دستگاه قضا اجرای قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از طرف مردم را در زمره حقوق عامه دانست و اظهار داشت: هرگونه نقض قانون می تواند به حقوق مردم لطمه زده و حق الناس را تضییع کند.


به گزارش بکسیها به نقل از مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی بامداد امروز چهارشنبه ۴ فروردین در ارتباط صوتی با نیروهای پلیس راهور سراسر کشور ضمن تقدیر از زحمات آنها بیان کرد: افسران و سربازان پلیس راهور در نظم بخشی به خیابان ها و معابر سراسر کشور نقش به سزایی دارند.

رئیس دستگاه قضا با اشاره به نقش پلیس راهور در زمینه پیش گیری از شیوع ویروس کرونا اظهار نمود: پلیس راهور بوسیله کنترل تردد در ورودی شهرهای دارای وضعیت حاد کرونائی تأثیر قابل توجهی در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا دارند.

آیت الله رئیسی همین طور با اشاره به نقش پیشگیرانه پلیس راهور در حوزه جلوگیری از وقوع تخلفات جاده ای، بر لزوم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از طرف مردم اصرار کرد و اظهار داشت: رعایت نکردن قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی هم سبب تضییع حقوق مردم است و هم خسارت های جبران نشدنی را به دنبال خواهد داشت.

رئیس دستگاه قضا همین طور به کاهش آمار تلفات و خسارات جانی و مالی در جاده های کشور اشاره نمود و در عین حال متذکر شد: میزان فعلی خسارات و تلفات جاده ای نیز به هیچ عنوان قابل قبول نیست؛ امیدواریم با تلاش همگانی و زحمات نیروهای پلیس راهور، تلفات و خسارات جانی و مالی در جاده های کشور به حداقل ممکن تقلیل پیدا کند.

آیت الله رئیسی در ادامه اجرای قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از طرف مردم را در زمره حقوق عامه دانست و با اعلان اینکه همگان باید خودرا موظف به اجرای این قوانین بدانند، اظهار داشت: اجرای قانون یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و هرگونه نقض قانون می تواند به حقوق مردم لطمه زده و حق الناس را تضییع کند.

رئیس دستگاه قضا در آخر از صبر و ایثار خانواده های نیروهای پلیس راهور قدردانی کرد.


منبع:

1400/01/05
00:43:58
0.0 / 5
833
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد