فرماندار اسلامشهر خبر داد

اختصاص بیش از 1000 میلیارد تومان اعتبار به شهرداری ها و دهیاری های اسلامشهر در 7 سال قبل

اختصاص بیش از 1000 میلیارد تومان اعتبار به شهرداری ها و دهیاری های اسلامشهر در 7 سال قبل

بکسیها: فرماندار اسلامشهر از اختصاص 1100 میلیارد تومان به شهرداری ها و دهیاری های شهرستان اسلامشهر در هفت سال قبل و از محل اعتبارات ارزش افزوده آگاهی داد.مسعود مرسلپور در گفتگو با ایسنا، در تشریح روند تعامل با شهرداری ها و دهیاری ها در سطح شهرستان اسلامشهر اضافه کرد: در هفت سال قبل از محل اعتبارات ارزش افزوده ۱۱۰۰ میلیارد تومان به شهرداری ها و دهیاری ها اختصاص یافته است تا در حوزه های عمرانی و رفاهی هزینه شود.

وی اضافه کرد: با وجود تحریم ها دولت تدبیر و امید در طول فعالیت خود کارنامه درخشانی در موارد خیلی از جمله توسعه آب و برق روستایی، افزایش تولیدات کشاورزی، راه اندازی مجتمع های پتروشیمی، همسان سازی حقوق بازنشستگان، طرح تحول سلامت، تولیدات دارو، رسیدن اینترنت پرسرعت به روستاها و رشد شرکت های دانش بنیان داشته است.

مرسلپور افزود: همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس رزمندگان ما با حضور در جبهه ها آرامش و آسایش خودشان را رها کردند و به دفاع از میهن پرداختند، امروز نیز همه ما باید در حق یکدیگر ایثار و گذشت داشته باشیم.

وی افزود: از زمان شروع فعالیت دولت تدبیر و امید ۳۲ واحد آموزشی جدید در شهرستان اسلامشهر ساخته و ۴۰ مدرسه بهسازی شده است همین طور ۳۰ میلیارد تومان نیز به گسترش زیرساخت های مخابرات تخصیص یافته و کلینیک فوق تخصصی قائمیه نیز با صرف ۴۰ میلیارد تومان اعتبار راه اندازی شده است.

فرماندار اسلامشهر در بخش دیگری از صحبت های خود به برگزاری انتخابات امسال اشاره نمود و اظهار داشت: بی شک فراهم کردن زمینه مشارکت بالای مردم از دیگر وظایف مجریان برگزاری انتخابات است و امیدواریم با همدلی و همراهی هیئت های اجرائی و نظارت بتوانیم به بهترین نحو ممکن انتخابات آتی را در شهرستان برگزار نماییم. مردم در انتخاب سرنوشت خود آزادند و مدیران دستگاهها و ارگان‎ها باید از مردم برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کنند.

منبع:

1400/01/06
00:05:59
0.0 / 5
891
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد