پویش مجازی تهران با تو تا آخر فروردین ادامه دارد

پویش مجازی تهران با تو تا آخر فروردین ادامه دارد

به گزارش بکسیها پویش «تهران با تو» با شعار محوری «لبخند 1400» که از جانب سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هدف معرفی اماکن گردشگری پایتخت، برگزار شده تا آخر فروردین ادامه دارد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، بنابر اعلام پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در ویژه برنامه فصل دل تکانی پویش «تهران با تو» با شعار محوری «لبخند 1400» و با هدف معرفی مکان های گردشگری شهر تهران و ترغیب شهروندان به بازدید از این اماکن را به دبیری مدیریت فرهنگی هنری منطقه 5 و به همت فرهنگ سرای فردوس در چارچوب مسابقه عکاسی همراه با جوایز ارزشمند تا تاریخ 31 فروردین ماه 1400 برگزار می نماید.
گردشگری امروزه یکی از مسایل مهم و موثر اقتصادی و یکی از عوامل برجسته ارتباط اجتماعی و فرهنگی است؛ در این میان ابنیه های تاریخی، به سبب نمایش هویت شهرها، از ارزش بسیاری جهت هویت بخشی به شهر برخوردار هستند؛ که در جهت تحقق این مهم در حوزه معرفی اماکن دیدنی و گردشگری کلان شهر تهران و ترغیب شهروندان با بازدید از آنها، پویش مجازی «تهران با تو» در بستر شبکه اجتماعی اینستاگرام برگزار می گردد.
مراحل شرکت در پویش تهران با تو:
الف) علاقه مندان با انتخاب مکان (ترجیحا نزدیک ترین نقطه به محل سکونت برای جلوگیری از شیوع کرونا و تردد کمتر در سطح شهر) و ثبت عکس موضوعی از زاویه دید دوربین عکاسی و یا تلفن همراه به نحوی که سوژه مدنظر یعنی معرفی مکان گردشگری شهر و تصویر فرد با لبخند و ماسک (طرح لبخند باید روی ماسک کشیده شود) در کنار ساختمان و یا مکان و ابنیه گردشگری در قاب عکس نمایان باشد، امکان شرکت در این پویش و مسابقه را خواهند داشت.
ب) شرکت کنندگان عکس ثبت شده را در صفحه شخصی خود به شکل پست همراه با کپشن (اعلام شرکت در پویش «تهران با تو» و معرفی کوتاه مکان گردشگری) و با درج هشتک های: #تهران باتو @tehran_ba_to #بهار1400 #لبخند1400 #گردشگری #عکاسی #ماسک فراموش نشود #به سوی آسمان #تهران شهری برای همه #فرهنگسرای فردوس #سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، بارگزاری کنند. درصورتیکه صفحه افراد خصوصی (Private) است و قابلیت دیدن صفحه برای عموم وجود ندارد، در انتها مهلت شرکت در این پویش، می توانند عکس درج شده در اینستاگرام خویش را از راه دایرکت برای صفحه رسمی پویش ارسال کنند.
شیوه ارزیابی و انتخاب عکس و اثر مجازی برگزیده:
بعد از آخر زمان برگزاری پویش «تهران با تو»، اثر انتشار یافته در فضای مجازی توسط گروه کارشناسان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و 10 اثر بعنوان برگزیده انتخاب و معرفی خواهد شد. شیوه و نحوه کسب امتیاز در ارزیابی آثار انتشار یافته به شرح ذیل است:
الف) کیفیت و قابلیت هنری عکس ثبت شده
ب) تعداد بازدید و لایک از پست منتشر شده
جوایز برگزیدگان:
- نفر اول لوح تقدیر و مبلغ 100/000/000 ریال جایزه نقدی
- نفر دوم لوح تقدیر و مبلغ 50/000/000 ریال جایزه نقدی
- نفر سوم لوح تقدیر و مبلغ 30/000/000 ریال جایزه نقدی
- نفرات چهارم تا دهم هر یک مبلغ 10/000/000 ریال جایزه نقدی
سایر مقررات و توضیحات:
1- در این پویش همه گروه های سنی امکان شرکت خواهند داشت و نام درج شده در صفحه اینستاگرام بعنوان صاحب اثر شناخته خواهد شد.
2- امکان عکاسی با دوربین و یا گوشی تلفن همراه بوده و همینطور آثار انتشار یافته که در صفحات دیگران بازنشر داده شود به نام صاحب صفحه امکان شرکت در این پویش را خواهد داشت.
3- رعایت ضوابط و مقررات اخلاقی و پوشش اسلامی برای شرکت در این پویش الزامی است. بدیهی است در صورت عدم رعایت موارد فوق اثر عرضه شده مورد ارزیابی قرار نخواهد گرفت.
4- هر شرکت کننده با درج و نشر یک عکس امکان شرکت در این پویش را خواهد داشت.
مهلت شرکت در این پویش تا تاریخ 31 فروردین 1400 است. بعد از آخر مهلت ارسال آثار، با ارزیابی شورای کارشناسی به نفرات اول تا دهم جوایز ارزشمند ای همراه با لوح تقدیر اهدا خواهد شد. مراسم معرفی برگزیدگان و اهدا جوایز در اردیبهشت 1400 برگزار می گردد.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اختصاصی این پویش در اینستاگرام به نشانی @tehran_ba_to رجوع کنند.
منبع:

1400/01/10
11:19:01
0.0 / 5
955
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد