یك عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران:

اعمال محدودیت ها و تعطیلی جدی در تهران لازم است

اعمال محدودیت ها و تعطیلی جدی در تهران لازم است

بکسیها: یک عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به پیک چهارم کرونا ویروس در کشور خواهان تعطیلی و اعمال محدودیت های جدی شد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، زهرا نژاد بهرام در دویست و هشتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری اظهار داشت: باز هم کرونا جان می گیرد و ضعف مدیریت کشور را به رخ می کشد.
وی ادامه داد: باتوجه به شرایط قرمز تهران و کم توجهی برخی مسئولین به تذکرات ستاد کرونا و با توجه به در خطر بودن جان شهروندان و هشدارهای گوناگون از طرف وزارت بهداشت اما بنظر می رسد تمایلی برای رعایت قرنطینه وجود ندارد.
این عضو شورای شهر بااشاره به آنچه ناکامی دولت در تولید بموقع واکسن و واردات واکسن و مدیریت بحران و واگذاری مسئولیت به مدیریت محلی و اصرار بر تمرکزگرایی خواند، اضافه کرد: این شرایط حاصلی جز به هم ریختگی شرایط فعلی در اوج بحران ندارد، مغازه های گروه دوم و سوم و چهارم که باید تعطیل باشند بصورت جسته و گریخته تعطیل هستند. ادارات فعال می باشند، خودرو ها در حال حرکت اند، شهر مدلول قرنطینه را به سخره گرفته و این مسائل بیان کننده آنست که رویکرد کلان از طرف دولت و شرایط ویژه موج چهارم، ارجحیت اقتصاد بر جان است.
بگفته نژادبهرام، به رغم آنکه رئیس جمهور تاکید دارند که جان با اهمیت تر از اقتصاد است، اما ظاهرا دستگاه های دیگر نظرشان بر این است که اقتصاد مهمتر است. بنظر می رسد کار بسیار بزرگتر و دشوارتر از آنست که رئیس جمهور درباره آن تصمیم بگیرد، بدین جهت لازم است نوعی هماهنگی میان روسای قوا صورت پذیرد، شاید بتوان این بحران را مدیریت کرد.
وی با تاکید بر اینکه اعمال محدودیت های جدی، تعطیلات جدی و ارائه خدمات موثر به شهروندان ضروری می باشد، ادامه داد که اجازه دهید هر محدوده خودش مدیریت را بر عهده بگیرد و شاید آلامی بر دردهای ناشی از جان عزیزان از دست رفته این شهر باشد. دست خودرا به دست کارشناسان و علاقه مندان به سرنوشت ایران دهیم تا بتوانیم بحران را مدیریت نماییم. از شهر شروع نماییم و اجازه دهیم مدیریت بحران به صاحب اصلی آن شهرداری تهران باز گردد و عزمی جزم برای قرنطینه شهرها خصوصاً تهران داشته باشیم.
منبع:

1400/01/31
14:16:25
0.0 / 5
416
تگهای خبر: خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد