فراخوان UNWTO اعلام شد؛

به روز جهانی گردشگری ۲۰۲۱ بپیوندید!

به روز جهانی گردشگری ۲۰۲۱ بپیوندید!

بکسیها: با توجه به این که موضوع روز جهانی گردشگری 2021، گردشگری برای رشد فراگیر است، سازمان جهانی توریست می خواهد از عکس و فیلم های ارسالی تمام علاقه مندان این حوزه برای پیشبرد اهدافش استفاده نماید.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، «گردشگری برای رشد فراگیر» موضوع روز جهانی گردشگری ۲۰۲۱ است. جشن رسمی امسال به میزبانی ساحل عاج برگزار می گردد و به موضوع توانایی گردشگری در توسعه همه جانبه افراد و نقشی که در ارتقای احترام به اقشار مختلف جامعه ایفا می کند و در عین حال برای میلیونها نفر در سراسر جهان فرصت شغلی ایجاد می کند، می پردازد.
به منظور نمایش کامل پتانسیل گردشگری برای ایجاد شغل برای همه و گرد هم آوردن جوامع، سازمان جهانی گردشگری به کمک تک تک افراد نیاز دارد.
عکس ها و فیلم های با کیفیت، با موضوع نمایش هر چه بهترِ کل زنجیره ارزش در زمینه گردشگری، از تولیدکنندگان سوغاتی و صنایع دستی گرفته تا مدیران اقامتگاه ها و راهنمایان تور و همین طور تصاویری را که قدرت گردشگری برای ایجاد رشد در کشورهای مختلف و تحول مثبتی که برای مردم به وجود آورده است نشان می دهند.
در تن این فراخوان آمده است: مردم در مرکز همه کارهای ما هستند و مهم ترین سوژه عکس ها و فیلم ها به شمار می روند. این مردم هستند که بخش گردشگری را می سازند و آنرا به یک بستر قدرتمند برای رشد و تفاهم بین المللی تبدیل می کنند، بدین سبب اجازه دهید مردم سوژه اصلی تصاویر باشند: کارکنان و کارگران بخش گردشگری، جوامع محلی و مسافرانی که درگیر فعالیت ها و رویدادهای محلی هستند. همین طور برای ارسال تصاویر خود توجه داشته باشد که حداقل کیفیت عکس ها باید ۳۰۰ dpi. باشد و فیلم های زیر یک دقیقه هم باکیفیت حداقل ۱۰۸۰p باشد.
علاقمندان می توانند عکس ها و ویدیو های مطابق با موارد بالا را انتخاب کنند و آنرا به comm@unwto.org ارسال نمایند. در موضوع ایمیل عنوان WTD ۲۰۲۱ footage و اطلاعات تماس باید وارد شود.


منبع:

1400/06/15
21:37:29
0.0 / 5
707
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد