برخورد با وانت بارها و دستفروشی در حاشیه بزرگراه های پایتخت

برخورد با وانت بارها و دستفروشی در حاشیه بزرگراه های پایتخت

بکسیها: معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح برخورد با دستفروشان و وانت بارها در حاشیه بزرگراه ها و معابر اصلی آگاهی داد.


سرهنگ علی همه خانی در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه یکی از وظایف پلیس راهنمایی و رانندگی تامین امنیت کاربران ترافیکی شامل رانندگان، سرنشینان و عابران پیاده است، اظهار داشت: یکی از مواردی که می تواند سبب از میان رفتن امنیت کاربران ترافیکی شود، حضور وانت بارها و دستفروشان در حاشیه راه ها و به ویژه بزرگراه ها و معابر اصلی است. حضور این خودرو ها می تواند منجر به وقوع تصادفات رانندگی از نوع خسارتی، جرحی و حتی فوتی شود.
وی افزود: متاسفانه تعدادی از وانت بارها و دستفروشان برای فروش محصول خود، به میانه مسیر آمده و درموقعیت هایی خطرناک توقف کرده یا یک نفر را مستقر می کنند که همین موضوع احتمال تصادف را تا چندین برابر افزایش می دهد، علاوه بر آن، توقف خودرو ها در حاشیه مسیر اصلی هم سبب بالا رفتن احتمال تصادف شده و هم سبب بی نظمی در ترافیک می شود.
همه خانی با اعلان اینکه چنین اقدامی تخلف از مقررات راهنمایی و رانندگی است و برابر قانون با آن برخورد می شود، اظهار داشت: در همین راستا نیز پلیس با چنین تخلفاتی برخورد خواهدنمود تا درجه اول جان شهروندان و افراد را حفظ کند و بعد از آن از ایجاد بار ترافیکی نیز پیشگیری کند.
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان وانت بارها و دستفروشان خواست از حضور در حاشیه بزرگراه ها و راه های اصلی خودداری کرده و محل دیگری را برای فعالیت انتخاب کنند.
منبع:

1400/06/22
11:03:22
0.0 / 5
615
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد