پیش از ظهر پنجشنبه انجام شد؛

اعتراض فرهنگیان قمی به عدم اعمال قانون رتبه بندی

اعتراض فرهنگیان قمی به عدم اعمال قانون رتبه بندی

تعدادی از فرهنگیان قمی در اعتراض به عدم اعمال قانون همترازی ۸۰ درصدی حقوق فرهنگیان با حقوق اعضای هیئت علمی، مقابل دفتر نماینده قم در مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.


به گزارش بکسیها به نقل از مهر، قبل از ظهر پنج شنبه تعدادی از معلمان و فرهنگیان قمی در اعتراض به عدم اجرای قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در مقابل دفتر احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تجمع و خواهان اعمال قانون و رتبه بندی بر مبنای همترازی ۸۰ درصد اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شدند.
یکی از فرهنگیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به نقش مهم معلمان در تربیت نسل های آینده و تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر اهمیت رسیدگی به وضعیت معیشتی معلمان و فرهنگیان اظهار داشت: ما تنها خواهان اعمال قانون مصوب مجلس شورای اسلامی هستیم و انتظار داریم دولت جدید رویه گذشته را تغییر داده و قوانین مجلس را اجرا نماید. وی افزود: ما از نمایندگان قم می خواهیم بر مبنای وظیفه نمایندگی با نظارت بر شیوه اعمال قانون، حسن اجرای قوانین را پیگیری کنند. طرح رتبه بندی معلمان بر مبنای سند «تحول بنیادین نظام آموزشی» یکی از موضوعات مهمی است که برای بهبود سطح معیشتی و ارتقای حرفه ای معلمان بسیار مهم می باشد.


منبع:

1400/07/01
23:26:15
0.0 / 5
724
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد