فرمانده ناجا مطرح كرد؛

نقش پشتیبانی مجلس در رشد کیفی تجهیزات پلیس

نقش پشتیبانی مجلس در رشد کیفی تجهیزات پلیس

به گزارش بکسیها کاشمر ـ فرمانده ناجا اظهار داشت: امیدواریم با کمک و مساعدت های مجلس شورای اسلامی، شاهد رشد کیفی تجهیزات پلیس باشیم.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، سردار حسین اشتری در دیدار با حجت الاسلام جواد نیک بین نماینده مردم شهرستان کاشمر در مجلس شورای اسلامی، اظهار نمود: همکاران ما با استفاده از امکانات موجود در شهرستان هایی مانند کوهسرخ، با روحیه جهادی و انقلابی و به پشتوانه همکاری و مشارکت مردم در تلاش هستند بهترین امنیت را برای شهروندان تأمین کنند.
وی اضافه کرد: باید از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به خاطر پشتیبانی از پلیس تشکر نماییم و امیدواریم با کمک و مساعدت های مجلس شورای اسلامی از نظر تجهیزات و امکانات، روند رور به رشد و کیفیت مطلوب تری داشته باشیم.
فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: هدف پلیس که بیشترین بخش برقراری و تأمین امنیت را در دست دارد، خدمت رسانی هر چه شایسته تر به مردم عزیز و ارتقای نظم و آرامش مردم است.
وی، بهره گیری از این تجهیزات و امکانات در کنار روحیه جهادی و ایثار کارکنان خدوم و زحمتکش پلیس و همینطور مشارکت مردم را در پیشبرد مأموریت های مهم نیروی انتظامی بسیار مؤثر دانست.
در این دیدار، حجت الاسلام نیک بین از کارکنان زحمتکش و پرکار ناجا قدردانی کرد و اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم قدردان زحمات پلیس مقتدر کشور عزیزمان باشیم.


منبع:

1400/07/15
12:51:29
0.0 / 5
617
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد