بارش باران در تهران از فردا

بارش باران در تهران از فردا

بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بارش باران در این استان از فردا (25 آبان ماه) شروع می شود و چهارشنبه (26 آبان ماه) احتمال وقوع رگبار برف در پایتخت وجود دارد.به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی امروز تا بامداد فردا (۲۴ و ۲۵ آبان ماه) با پایداری جو، آسمانی قسمتی ابری تا ابری گاهی همراه با وزش ملایم باد و در نواحی پرتردد شهری، با غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

با نفوذ سامانه تاپایدار بارشی، از فردا تا غروب چهارشنبه (۲۵ تا ۲۶ آبان ماه) در بعضی ساعات وزش باد شدید خصوصاً در نیمه جنوبی و غربی استان، گاهی بارش باران و در دامنه ها و ارتفاعات بارش باران و برف، گاهی مه و کولاک برف مورد انتظار است. طی این مدت، در بخش های جنوبی استان رخداد گردوخاک موقتی دور از انتظار نیست.

از سه شنبه شب تا بامداد پنجشنبه (۲۵ تا ۲۷ آبان ماه) کاهش شایان توجه دما در نیمه شمالی ۶ تا ۱۰ و در نیمه جنوبی ۴ تا ۷ درجه سلسیوس پیش بینی می شود.

از چهارشنبه شب (۲۵ آبان ماه) با توسعه پایداری جو، روند تدریجی انباشت آلاینده ها و در ایام پنجشنبه و جمعه (۲۷ تا ۲۸ آبان ماه) در نواحی پرتردد شهری کاهش کیفیت هوا و غبار محلی مورد انتظاراست.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آلودگی سنجی فیروزکوه با دمای ۷ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۵ آبان ماه) ابری، به تدریج وزش باد با احتمال وزش باد شدید و بارش پراکنده با حداقل دمای ۴ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه ( ۲۶ آبان ماه) ابری و وزش باد با احتمال رگبار برف و در اواخر وقت نیمه ابری با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۸ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
1400/08/25
10:10:00
0.0 / 5
678
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد