كارشناس هواشناسی:

سامانه بارشی جدید جمعه وارد اصفهان می شود

سامانه بارشی جدید جمعه وارد اصفهان می شود

کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان ضمن اخطار درباره انباشت غلظت آلاینده های جوی از چهارشنبه هفته جاری در این کلانشهر، از فعالیت سامانه بارشی در استان در روز جمعه ۲۲ بهمن خبرداد.آسیه آقایی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: فعالیت سامانه بارشی از شامگاه پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه مناطق جنوب و غرب و به تدریج در روز جمعه سراسر استان را فرا می گیرد.
او با اشاره به اینکه بارش باران و برف در غرب، جنوب و ارتفاعات شمال استان پیشبینی می شود، اضافه کرد: بارش ها در سایر مناطق استان پراکنده خواهد بود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان ضمن اشاره به این که به جهت استمرار سکون جوی از چهارشنبه تا اواسط روز پنجشنبه هفته جاری، انباشت آلاینده های جوی در مناطق مرکزی و صنعتی بخصوص کلانشهر اصفهان محتمل است، اظهار داشت: با ورود سامانه بارشی از اواخر هفته بهبود کیفیت هوا را در این مناطق انتظار داریم.
آقایی با اشاره به اینکه دمای هوای استان در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، اظهار داشت: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم ترین ساعات امروز به ۱۲ درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه آن صبح فردا به سه درجه سانتیگراد زیر صفر می رسد.
او با اشاره به اینکه کمینه های دما در ۲۷ شهر استان به زیر صفر درجه می رسد، افزود: بوئین و میاندشت با دمای ۱۴ درجه سانتیگراد زیر صفر کماکان سردترین نقطه استان است و کاشان با دمای ۱۷ درجه سانتیگراد بالای صفر، گرم ترین نقطه استان تا فردا پیشبینی می شود.


منبع:

1400/11/18
23:01:51
0.0 / 5
557
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد