پیام استاندار تهران به مناسبت 12 فروردین

پیام استاندار تهران به مناسبت 12 فروردین

استاندار تهران به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران پیام تبریکی صادر کرد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ محسن منصوری در پیامی ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک اظهار داشت که در متن پیام وی آمده است: «۱۲ فروردین نماد اراده، نقش و تأثیرگذاری مردم در نظام جمهوری اسلامی و تجلی و تأیید روشن مردم سالاری دینی و روز مقدس و مبارکی است که مردم به وسعت ایران بزرگ با فریادی رسا و پر طنین به نظام جمهوری اسلامی آری گفتند.
رای ۹۸ درصدی به شکل گیری جمهوری اسلامی از خصوصیت های برجسته ۱۲ فروردین است؛ رای و اجماعی که تاریخ فقط یک مرتبه و آن هم برای جمهوری اسلامی ثبت کرده است چونکه در هیچ انقلاب و یا رفراندومی حتی آرای نزدیک به ۹۸ درصد هم به چشم نخورده و ثبت نشده است.
این روز بعنوان نقطه عطفی در تاریخ هوشمندی و دین باوری مردم مسلمان ایران برای همیشه خواهد می درخشد و این پیام را همواره فریاد خواهد زد که ملتی به ستوه آمده از ستم و استبداد، راه رهایی و صراط مستقیم خویش را در تمسک به دین خدا و اعتماد و پیروی از مرجعیت دینی، دنبال کرد و الگویی نو از شیوه حکومت داری را در عرصه جهانی به نمایش گذاشت.
ملت آگاه، مومن، زمان شناس و با بصیرت ایران اسلامی در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی همواره با پشتیبانی از آرمان های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری عشق و علاقه خود به انقلاب اسلامی را فریاد زده است، در گام دوم انقلاب و با تاکید بر توانمندی های بومی و نیروهای جوان و انقلابی در جهت توسعه و پیشرفت همه جانبه انقلاب اسلامی تلاش خواهیم کرد.
این مناسبت ماندگار را که روز به بار نشستن آرمان های یک ملت و ثمره خون های پاک شهیدان است، به همه ملت ایران بخصوص مردم شریف و فهیم استان تهران که از پیشگامان تایید این راه روشن بوده اند، تبریک و شادباش می گویم و از خداوند سبحان، بالندگی و شکوفایی بیشتر این شجره طیبه را خواستارم.»
منبع:

1401/01/12
13:14:16
0.0 / 5
668
تگهای خبر: هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد