مدیرعامل شركت صنایع نساجی هلال ایران؛

اقلام امدادی با مشارکت شرکت های دانش بنیان تولید می شود

اقلام امدادی با مشارکت شرکت های دانش بنیان تولید می شود

مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد تا مجموعه نساجی هلال احمر ایران منطبق با شعار سال عمل می کند و اقلام امدادی با مشارکت شرکت های دانش بنیان تولید می شود.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، محمدرضا امیریان، درباب کارهای صنایع نساجی امسال گفت: سال ۱۴۰۱ برمبنای فرمایشات مقام معظم رهبری به اسم تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نام گذاری شده است و به همین دلیل تلاش خواهیم کرد تا مجموعه نساجی هلال احمر ایران نیز منطبق با شعار سال عمل کند.
وی اضافه کرد: در هر حادثه و سانحه ای که در سطح کشور رخ می دهد، نخستین نیاز جهت امدادرسانی به شهروندان، اقلام امدادی است که وظیفه تولید آن برعهده صنایع نساجی هلال احمر است. به همین دلیل تلاش می شود تا از شرکت های دانش بنیان در تولید اقلام امدادی استفاده گردد تا هم محصولات باکیفیت بالا و هم با اتکا به دانش داخلی در صنایع نساجی هلال تولید شود.
امیریان افزود: دراین زمینه تلاش می شود تا از دانش روز جهان استفاده گردد تا مشتریان و کاربران اقلام امدادی از محصولی باکیفیت استفاده کنند. از گذشته نیز اتکا به تولید داخل و بهره گیری از دانش روز در دستور کار صنایع نساجی هلال بوده و به همین دلیل از سال قبل مقدمات ورود شرکت های دانش بنیان به عرصه تولید اقلام امدادی در دستور کار قرار گرفت.
وی اشاره کرد: تمرکز بیشتر بر تولید بر محصولات باکیفیت سبب شد تا وابستگی ۹۷ درصدی صنایع نساجی هلال به جمعیت هلال احمر به ۵۰ درصد کم شود و امید است امسال خط تولید جدیدی در امتداد تکمیل پروسه تولید در صنایع نساجی هلال راه اندازی شود و چادر و پتو امدادی به میزان کافی در این مجموعه تولید شود.
مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران با تاکید بر این که افزایش تولید از اولویت های اصلی نساجی هلال احمر است، اظهار داشت: یکی از اهداف شرکت صنایع نساجی هلال ورود به بازارهای بین المللی است که دراین زمینه نیز از ظرفیت شرکت های دانش بنیان استفاده خواهد شد تا محصولاتی با استانداردهای جهانی در صنایع نساجی هلال تولید شود.

1401/02/05
20:08:04
0.0 / 5
694
تگهای خبر: كیفیت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد