بازدید هیات روسی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد

بازدید هیات روسی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد

هیات روسی از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد بازدید نمود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، روابط عمومی شرکت اراضی عباس آباد اعلام نمود: هیات روسی که از شهرداری و سازمان گردشگری مسکو جهت شرکت در نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» به ایران سفر کرده اند، برای بازدید و تبادل تجربیات با حضور در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد از بخش های مختلف این منطقه گردشگری دیدن کردند.
هیات اعزامی از شهرداری و سازمان گردشگری مسکو در ابتدا با حضور در باغ کتاب در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد از بخش های مختلف فروش و آموزش این مکان بازدید و سپس برج پرچم، بوستان طالقانی، پل طبیعت و پس از آن از پل ابریشم دیدن کردند. سپس با حضور در گنبد مینا با امکانات این مجموعه علمی آشنا شدند و از تکنولوژی تصاویر حقیقت مجازی (VR) در زمینه های گردشگری مجازی از فعالیتهای چند سال گذشته منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد دیدن کردند.
این هیات روسی، در کنار استقبال از برگزاری هفته مشترک فرهنگی بین تهران و مسکو، فضای حاکم در منطقه وسیع فرهنگی و گردشگری عباس آباد را بسیار جذاب تعریف کردند و کنار هم قرار گرفتن مراکز علمی، فرهنگی و گردشگری را همچون خصوصیت های مثبت اراضی عباس آباد دانستند که کمتر مکان شهری این خصوصیت را دارد.
منبع:

1401/04/17
20:10:10
0.0 / 5
546
تگهای خبر: آموزش , تكنولوژی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد