كارشناس هواشناسی اصفهان خبر داد؛

جولان آلاینده ها در آسمان اصفهان

جولان آلاینده ها در آسمان اصفهان

به گزارش بکسیها، کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از تداوم سکون جوی و انباشت آلاینده های جوی در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی استان تا روز جمعه چهارم آذر اطلاع داد.آسیه آقایی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: موج بارشی روز شنبه پنجم آذر ماه نواحی غرب اصفهان، شهرستان هایی چون داران، چادگان، خوانسار، فریدونشهر را فرامی گیرد و وزش باد و بارش برف و باران را در این منطقه از استان انتظار داریم.
وی تصریح کرد: اوایل هفته آینده پایداری و سکون هوا در کلانشهر اصفهان تداوم نخواهد داشت و با گذر موج بارشی از روی استان در مناطق مرکزی و صنعتی، بهبود کیفیت هوا و کاهش غبارآلودی پیشبینی می شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان اضافه کرد: فردا چهارشنبه تشدید غبارآلودی هوا در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی به کاهش شعاع دید و کیفیت هوا منجر می شود.
آقایی با اشاره به اینکه دمای هوای استان طی ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، اضافه کرد: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم ترین ساعات امروز به ۱۹ درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه آن صبح فردا به دمای صفر درجه می رسد.
وی افزود: فرودگاه شهید بهشتی اصفهان با دمای پنج درجه سانتیگراد زیر صفر و خوروبیابانک با دمای ۲۶ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم ترین نقاط استان پیشبینی می شود.

1401/09/01
21:59:09
0.0 / 5
518
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد