رئیس پلیس فتا استان سمنان:

عاملان هتک حیثیت ۲ کاسب سرشناس شاهرودی دستگیر شدند

عاملان هتک حیثیت ۲ کاسب سرشناس شاهرودی دستگیر شدند

به گزارش بکسیها، رییس پلیس فتا استان سمنان بابیان این که عاملان هتک حیثیت دو کاسب شاهرودی دستگیر شدند، اظهار داشت: این افراد با انتشار فراخوان در اینستاگرام از مخاطبان می خواستند از این کاسبان خرید نکنند.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، سرهنگ محمدرضا فداییان بامداد دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان ضمن بیان این که در پی مراجعه دو کاسب شاهرودی برای هتک حیثیت در اینستاگرام موضوع در دستور کار رسیدگی قرار گرفت، اظهار داشت: بررسی ها نشان داد عاملان این هتک حیثیت با انتشار فراخوان از مردم خواسته بودند تا از آنها خرید نکنند و این به آبروی آنها لطمه وارد کرده بود.
وی ضمن بیان این که طی تحقیقات فنی کاراگاهان عاملان شناسایی و به پلیس فتا احضار شدند، اضافه کرد: متهم اصلی بعد از مشاهده مستندات گفت این جریان به اغتشاشات اخیر مربوط می شود که کاسب از آنها خواسته بود مزاحم کسب وکار نشوند.
رئیس پلیس فتا استان سمنان با اعلان اینکه متهم با مشاهده رفتار کاسب از روی عصبانیت مبادرت به انتشار مطالب کذب مقابل آنها می کند، اظهار داشت: در جریان بررسی پرونده متهم دوم نیز شناسایی و احضار شد و اعلام نمود که با متهم اصلی دوست است و از روی هیجان مطالب را در صفحه شخصی خود بارگذاری کرده بود.
فداییان ضمن بیان این که با اعتراف متهمان پرونده تکمیل و برای ادامه سیر مراحل قضائی به دادسرا ارجاع شد، افزود: انتشار هر مطلبی بدون رضایت طرف مقابل که منجر به ضرر یا هتک حیثیت شود مصداق جرم تلقی می شود و با متهمان این پرونده ها بطور جد برخورد می شود.
وی اضافه کرد: وب سایت WWW.CYBERPOLICE.IR آماده دریافت موارد مشکوک و مجرمانه در فضای مجازی خواهد بود و به این درخواست های ثبت شده در اسرع وقت رسیدگی می شود.


منبع:

1401/10/05
11:28:38
0.0 / 5
575
تگهای خبر: فضای مجازی , وب سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد