مدیركل آموزش و پرورش اصفهان:

استان اصفهان به ۱۵۰۰ کلاس درس نیاز دارد

استان اصفهان به ۱۵۰۰ کلاس درس نیاز دارد

به گزارش بکسیها، مدیرکل آموزش وپرورش استان اصفهان اظهار داشت: این استان 1500 کلاس درس کمبود دارد.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، محمدرضا ابراهیمی بامداد پنجشنبه در بیست و چهارمین جشنواره خیران مدرسه ساز استان اصفهان، خیران را تفسیرگر آیات الهی و سنت نبوی خواند و گفت: همه کارها خوب است اما مدرسه سازی موضوع دیگری است برای اینکه هم بنای خیر ایجاد می شود و هم جایگاهی است که انسان سازی در آن اتفاق می افتد. پس خدا خیران را انتخاب نموده که جایی کار خیر انجام دهند که انسان سازی می شود.
وی افزود: خیران با کار خود فرهنگ خیراندیشی را ترویج می دهد و دانش آموز در مدرسه وقتی نام خیر مدرسه ساز را می بیند آرزو می کند که در آینده خیر شود.
مدیرکل آموزش وپرورش استان اصفهان اشاره کرد: خیران استان اصفهان نه فقط در این استان بلکه چتر حمایتی آنان کل نظام مقدس جمهوری را در بر گرفته و مدارس بسیاری را در سایر استانها ساختند.
ابراهیمی اضافه کرد: روزانه به تعداد دانش آموزان ما اضافه می شود؛ سالانه ۳۵ هزار تا ۴۰ هزار نفر به عدد سال قبل دانش آموزی اصفهان اضافه می شود اگر این عدد را با مدارس فرسوده در نظر بگیریم حالا ۱۵۰۰ کلاس تنها در این ایام نیاز داریم که ان شاءلله خیران در امر مدرسه سازی فعال بوده و خواهند بود.

1401/10/22
14:49:22
0.0 / 5
412
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد