جزئیات راه اندازی مرکز جدید معاینه فنی خودرو در آزادی

جزئیات راه اندازی مرکز جدید معاینه فنی خودرو در آزادی

به گزارش بکسیها، مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو های تهران از طریق اندازی مرکز جدید معاینه فنی خودرو در غرب تهران اطلاع داد.


شادی ملکی در گفتگو با ایسنا، با اعلام خبر راه اندازی مرکز معاینه فنی جدید در تهران برای فردا شنبه امید و افتخار اظهار داشت: در شهر تهران ۵۴ خط معاینه فنی خودروی سبک و ۱۱ خط معاینه فنی موتورسیلکت در ۱۶ مرکز ثابت و هفت خط سیار داریم و سه مرکز معاینه فنی تک خطه هم برای معاینه فنی خودرو های سنگین در تهران موجود است.
وی با بیان اینکه مرکز معاینه فنی شهر تهران ظرفیت پذیرش سالانه دو میلیون و ۶۰۰ دستگاه خودرو را دارد، اظهار نمود: با عنایت به ضرورت توسعه کمی و زیرساختی مراکز معاینه فنی با بخش خصوصی، افزایش ظرفیت معاینه فنی در جهت تسهیل در خدمت رسانی را در دستور کار قرار دادیم که خوشبختانه با دریافت مجوزهای لازم، مرکز آزادی با پتانسیل بخش خصوصی افتتاح شد.
ملکی با بیان اینکه آخرین توسعه خطوط معاینه فنی در ارتباط با سال ۱۳۹۸ است و از آن به بعد توسعه ای در خطوط نداشتیم، اظهار داشت: بنابر تدبیر شهردار تهران پس از سه سال مرکز معاینه فنی آزادی با مشارکت بخش خصوصی افتتاح شد.
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو های تهران در مورد خصوصیت های مرکز معاینه فنی آزادی اظهار داشت: این مرکز در غرب تهران واقع شده است و ۱۵۰۰ مترمربع مساحت دارد و دارای دو خط معاینه فنی خودرو های سبک و یک سالن بازرسی چشمی خودرو های گازسوز است که سالانه ظرفیت پاسخگویی به ۵۶ هزار خودرو را دارد.
ملکی افزود: نکته قابل تامل در مورد مرکز معاینه آزادی اینست که کلیه تجهیزات مرکز در جهت پشتیبانی از تولید داخل، ساخت ایران است و توانسته تمام استانداردهای لازم را کسب کند.
منبع:

1401/10/30
16:16:57
0.0 / 5
357
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد