خان محمدی مطرح كرد؛

حساسیت ویژه مقطع ابتدایی

حساسیت ویژه مقطع ابتدایی

به گزارش بکسیها، معاون وزیر آموزش و پرورش ضمن اشاره به ضرورت برگزاری باشکوه جشن تکلیف دختران اظهار داشت: اگر جشن تکلیف درست طراحی می شد ما شاهد موضوعات امروز نبودیم.


به گزارش بکسیها به نقل از مهر، حمیدرضا خان محمدی با اشاره به اینکه بی توجهی به آموزش و پرورش سبب شده ما به شرایط خوبی نرسیم، اظهار داشت: مقطع دبستان از همه مقاطع حساس تر است. خان محمدی در گردهمایی کارگروه کوثر سراسر کشور، اظهار نمود: مقطع دبستان از همه مقاطع حساس تر است و در این شش سال حیاتی باید مربیانی که خود سواد عاطفی بالایی دارند دانش آموزان را بخصوص از جهت عاطفی حمایت کنند.

وی ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد اهمیت جایگاه معلمان و مربیان، در رابطه با ضرورت اهتمام به برگزاری با شکوه جشن تکلیف دختران توضیح داد: این که چقدر ما برای برگزاری این مراسم که دختران از کلاس سوم به چهارم می روند آمادگی داریم و برنامه ریزی می نماییم و نهایتا جشن تکلیفی می گیریم، مهم می باشد.

خان محمدی افزود: ما تلاش کردیم همه کارها را شکلی انجام دهیم. به نظر من باید در جهت جشن تکلیف یک فرآیندی در یک مدرسه ایجاد شود چون که اگر جشن تکلیف درست طراحی می شد ما شاهد موضوعات امروز نبودیم.

1402/02/31
13:00:07
0.0 / 5
476
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد