مدیركل صمت خراسان جنوبی خبر داد؛

تشکیل ۸۸ پرونده تخلف در طرح نظارتی بازگشایی مدارس خراسان جنوبی

تشکیل ۸۸ پرونده تخلف در طرح نظارتی بازگشایی مدارس خراسان جنوبی

به گزارش بکسیها، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اظهار داشت: ۸۸ فقره پرونده ی تخلف در طول اجرای طرح نظارتی بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی برای واحدهای صنفی متخلف در استان تشکیل شده است.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، احمد آریافر بامداد دوشنبه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به اجرای طرح نظارت بر مدارس بیان نمود: طرح نظارتی بازگشایی مدارس از ۱۶ شهریورماه آغاز و تا ۱۵ مهرماه در سطح استان ادامه داشته است.
وی بیان نمود: در جهت اجرای این طرح هزار و ۴۸۶ مورد بازرسی از واحدهای صنفی، مدارس غیردولتی، مؤسسات آموزشی و غیره انجام شده است.
آریافر اضافه کرد: ۸۸ فقره پرونده ی تخلف در طول اجرای طرح نظارتی بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی برای واحدهای صنفی متخلف در استان تشکیل شده است.
وی ارزش پرونده های تشکیل شده را بالغ بر ۳۷ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریال دانست و اضافه کرد: بیشترین تخلفات در این طرح در ارتباط با گران فروشی، عدم درج قیمت و عدم عرضه فاکتور خرید بوده است.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اظهار نمود: پرونده واحدهای متخلف برای رسیدگی و سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.

1402/07/17
16:14:45
0.0 / 5
298
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد