سردار بهرامی تاكید كرد؛

ترویج ارزش های اسلامی در برنامه سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی

ترویج ارزش های اسلامی در برنامه سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی

به گزارش بکسیها، معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی اظهار داشت: ترویج ارزش های اسلامی بعنوان یکی از برنامه های ویژه این سازمان در دستور کار است.به گزارش بکسیها به نقل از مهر، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد بهرامی، در مراسم رونمایی از کتب تدوین شده سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی و اختتامیه جشنواره شعر عاشقان بی ادعا اظهار داشت: سازمان عقیدتی سیاسی با سرعت فزاینده ای درحال رشد و تعالی قرار دارد و به اثر بخشی مطلوبی از اجرای برنامه های فرهنگی خود رسیده و ترویج ارزش های اسلامی را بعنوان یکی از برنامه های ویژه در دستور کار خود قرار داده است.
وی اضافه کرد: این سازمان با برنامه ریزی دقیق و منظم، به تدوین و انتشار کتب، مقالات و منابع آموزشی می پردازد. این فعالیت ها به منظور تقویت دانش و درک عمیق افراد در رابطه با ارزش ها، مبانی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که به تربیت نیروهای مؤثر و اثرگذار و انقلابی کمک می نماید. علاوه بر آموزش، سازمان عقیدتی سیاسی در حوزه رسانه و فضای مجازی و همینطور تربیتی و بصیرتی خانواده ها فعالیت ها و اقدامات اثر بخشی را رقم زده است.
وی اضافه کرد: در جلسه ای سردار رادان در رابطه با دستاوردهای سازمان عقیدتی سیاسی تاکید داشت هر کسی دست آوردها و اقدامات عقیدتی سیاسی را نبیند مثل آن است که پشت به آفتاب کرده است.
سردار بهرامی تصریح کرد: در سال ۱۴۰۲ بیشتر از ۱۰ نوع کتاب در حوزه های مختلف تدوین و ساخته شده است که همچون آن کتاب مجموعه بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با قاریان و حافظان قرآن کریم، عاشقان بی ادعا، مهار تورم رشد تولید، شاخص انقلاب، کاربرد نظریه های ارتباط جمعی در رسانه های معاند نقش سواد رسانه ای در مقابل تروریسم رسانه ای، چشمه معرفت، تحلیلی بر جنگ نرم دشمن با ابزار بی حجابی، اصول و مبانی جهاد تبیین با تمرکز بر بیانیه گام دوم انقلاب و مروری بر زندگینامه شهدای روحانی انتظامی بوده است.
وی اضافه کرد: جشنواره شعر عاشقان بی ادعا که سومین جشنواره با مبحث شعر می باشد پس از تجربه های موفق جشنواره ای همچون شعر تحریم بی اثر و شعر ولایی برگزار شده که در این دوره از جشنواره تعداد ۷۴۴ اثر به دبیرخانه جشنواره واصل شده است که در دو مرحله ارزیابی داوران تعداد ۳۰ اثر برگزیده شده است و جوایزی به آنها اهدا خواهد شد.
سردار بهرامی اضافه کرد: ما توانستیم با استفاده از ظرفیت فرهیختگان فرهنگی مجموعه انتظامی به این مهم دست بیابیم اعتقاد بنده اینست که ما افراد فرهیخته و نخبه فراوانی در مجموعه انتظامی داریم و آثار عرضه شده در جشنواره از سطح بالایی از حیث محتوا برخوردار می باشد. جناب ناصحی که شعرشان در جشنواره حائز رتبه شد در محضر مقام معظم رهبری توفیق شعرخوانی را داشته اند.


منبع:

1402/07/19
08:27:36
0.0 / 5
320
تگهای خبر: آموزش , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد