مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران:

هر ماه یک بازار به تهران اضافه می شود

هر ماه یک بازار به تهران اضافه می شود

به گزارش بکسیها، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با اعلان اینکه سال قبل 3 میلیارد دلار ارز یارانه ای پرداخت شد، اظهار داشت: برای حفظ کرامت مردم در عرضه کالاهای اساسی، به همت شهرداری سامانه شهرزاد شکل گرفت تا کالاهای اساسی بصورت نقطه زنی و با حفظ کرامت ارائه شود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، مهدی بختیاری زاده در آیین شروع فروش غیرحضوری گوشت و کالاهای اساسی در بستر سامانه شهرزاد که امروز- پنج شنبه ۱۴ تیرماه- همزمان با یکصد و سی و یکمین پویش امید و افتخار برگزار گردید، با اعلان اینکه در شهر تهران بواسطه ۳۰۰ بازار و میدان همیشه کوشیدیم در کنار دولت به خدمات رسانی به مردم بپردازیم، اظهار داشت: تلاش این بوده محصول باکیفیت با قیمت عادلانه در کوتاهترین زمان ممکن به شهروندان ارائه شود.
وی با اعلان اینکه گسترش خدمات ادامه دارد و هر ماه یک بازار به تهران اضافه می شود، اشاره کرد: میادین میوه و تره بار و فروشگاه های شهروند در دولت شهید رئیسی و با همت شهردار تهران با یکدیگر هماهنگ شدند و خدمات رسانی بیش از پیش افزوده شد تا کالاهای اساسی به مقدار قابل توجهی در این مجموعه ها ارائه شود.
بختیاری زاده با اعلان اینکه سال قبل ۳ میلیارد دلار ارز یارانه ای پرداخت شد، اشاره کرد: برای حفظ کرامت مردم در عرضه کالاهای اساسی، به همت شهرداری سامانه شهرزاد شکل گرفت تا کالای اساسی بصورت نقطه زنی و با حفظ کرامت ارائه شود.
به گزارش سایت شهر، وی ادامه داد: در میادین همچنان ارائه خدمات را در قالب عرضه کالاهای اساسی و میوه خواهیم داشت و بخش حمایتی دولت و هزینه مضاعفی که می پردازد، در سامانه شهرزاد پیش بینی شده و در دسترس ترین حالت ممکن را در این سامانه فراهم خواهیم کرد.1403/04/14
20:04:44
0.0 / 5
116
تگهای خبر: خدمات , فروشگاه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد