فرماندار تهران خبر داد

غیرحضوری شدن صدور مجوز ترددهای بین شهری

غیرحضوری شدن صدور مجوز ترددهای بین شهری

بکسیها: فرماندار تهران با اشاره به اینکه از این پس صدور مجوز ترددهای بین شهری توسط تمام فرمانداری های استان تهران امکان پذیر است اضافه کرد: صدور این مجوزها از 16 دیماه به صورت غیرحضوری و سیستمی خواهد بود.


عیسی فرهادی در گفتگو با ایسنا، در تشریح تغییرات در روند صدور مجوز ترددهای بین شهری اظهار داشت: با هدف جلوگیری از تجمع جمعیتی و رعایت پروتکل های بهداشتی قرار شد از این پس سایر فرمانداری های استان تهران نیز مجوز تردد بین شهری را صادر کنند البته مجوزهای تردد به صورت محدود و تنها برای یکبار برای افرادی که واجد شرایط هستند و ضرورت تردد دارند، صادر می شود.
وی ادامه داد: به سبب وجود مشکلاتی چون ازدحام جمعیتی و تعدد درخواست ها و همین طور ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، با تصمیمات اتخاذ شده، صدور مجوزهای مذکور از روز شنبه (۱۳ دیماه) تا سه شنبه (۱۶ دیماه) متوقف بوده و بعد از آن به صورت آنلاین ارائه خواهد شد و از آن پس مراجعه حضوری نخواهیم داشت.
فرهادی اشاره کرد: بهره گیری از سیستم به این شکل است که برای افرادی که ضرورت تردد دارند مستنداتشان بعد از بارگذاری در سیستم مورد بررسی قرار می گیرد و نهایتا به وی در سیستم جواب داده می شود. بی شک افراد تنها می توانند در موارد ضروری همانند درمان و داشتن کار در سیستم قضایی تقاضای مجوز تردد داشته باشند که در این موارد تلاش می نماییم همکاری لازم صورت گیرد. آدرس سایت مذکور و نحوه درخواست و شرایط مجوز نیز متعاقبا به اطلاع عموم خواهد رسید.1399/10/13
14:15:35
0.0 / 5
551
تگهای خبر: آنلاین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد