عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران:

لزوم بازگشت به سنت شلیك توپ در نوروز با رعایت اصول ایمنی

لزوم بازگشت به سنت شلیك توپ در نوروز با رعایت اصول ایمنی

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در واکنش به گزارش معاونت فرهنگی شهرداری در نوروز ۱۴۰۰ اظهار داشت: نماد سازی از برج آزادی که درایام نوروز به وقوع پیوست ازجمله مهم ترین اقداماتی است که در نوروز سال جاری انجام شد چونکه برج آزادی نماد و دروازه تهران است و این شهر را بدون برج آزادی نمی توان معرفی نمود.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، زهرا نژاد بهرام در دویست و هشتادو چهارمین جلسه شورا اظهار داشت: در ابتدای سال گفته شد که شهر تهران کرونا زده است و لازم است آثار نوروزی برای بهبود فضای شهر به آن وارد شود اما متأسفانه این اقدامات صورت نگرفت.
ایشان در ادامه ضمن اشاره به برخی اقدامات که شایسته تقدیر بوده است اظهار داشت: بازگشت به متن جامعه و توجه به مناطق حاشیه نشین و برگزاری برنامه های موسیقی به زبان ها و گویش های مختلف، نشان دادن این که تهران مرکز ایران است و نماد سازی از برج آزادی که در این دوره به وقوع پیوست هم ازجمله مهم ترین اقداماتی است که در نوروز سال جاری انجام شد. برج آزادی نماد و دروازه تهران است و این شهر را بدون برج آزادی نمی توان معرفی نمود.
وی ادامه داد: اتفاق خوب دیگر تقارن اعیاد مذهبی با ایام نوروز و انجام ویدئو مپینگ ها در اینباره در شهر تهران بود.
این عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران تصریح کرد: سنت شلیک توپ در تهران سابقه داشته و بازگشت به این سنت با رعایت اصول ایمنی یک لزوم است اما درباره حاجی فیروز باید دقت کنیم که آیا اساساً حاجی فیروز مساله امروز تهران بوده است یا خیر؟ و مبحث دیگر اینکه آیا لزوم داشته که بدون هیچ گونه پیشینه و آموزش، این اقدام انجام شود؟1400/01/17
19:46:24
0.0 / 5
249
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد