اعلام آمادگی عضو شورای شهر برای برگزاری جلسه اختصاصی بیان مصادیق عدم شفافیت ها در شهرداری

اعلام آمادگی عضو شورای شهر برای برگزاری جلسه اختصاصی بیان مصادیق عدم شفافیت ها در شهرداری

بکسیها: رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران از اعلام آمادگی برای بیان مصادیق عدم شفافیت شهرداری آگاهی داد.


به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، مهدی عباسی بامداد امروز بعد از استماع گزارش شهردار تهران درباب وضعیت حمل و نقل عمومی تهران، اظهار داشت: شاهد می باشیم که اولویت ها اشتباه تعیین شده است و امور جاری و نگهداشت شهر گرفتار نواقصی است به شکلی که سه روز قبل من دپوی زباله ای را در محلی که هر روز از آنجا عبور می کنم مشاهده کردم، اما با خودم گفتم که ببینم چند روز جمع آوری آن طول می کشد و سه روز است که این زباله ها آنجا مانده اند.
وی با اعلان اینکه سازمان فناوری شهرداری تهران هنوز نتوانسته کد عوارض را وارد کند، اشاره کرد: دو سال از زمان شروع به کار شورا و شهرداری دوره ششم گذشته است و باید ببینیم در این دو سال چه نسبتی بین وعده ها و اقدامات داشته ایم و می بینید که قرار بود کودکان کار و معتادان متجاهر را دو ماهه ساماندهی کنند اما وضعیت کودکان کار در مرکز شهر نامناسب است و این در حالیست که تعدادی از این کودکان دست نشانده مافیا و باندهای سودجویی هستند.
این عضو شورای شهر تهران با اعلان اینکه یکی از من پرسید که شهرداری که مدیران از آن حرف می زنند و گزارش می دهند آیا تهران است یا شهر دیگر؟ اظهار داشت: شفافیت در شهرداری کمرنگ است و بجای آن اتخاذ تصمیمات خلق الساعه و بدون مطالعه زیاد شده است. به شکلی که ما از سفرهای خارجی مدیران شهری مطلع نیستیم، مدیرانی که بی جهت به خارج می روند.
به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، این سخنان عباسی سبب بروز تنش در شورا شد به شکلی که پرویز سروری از او خواست که جوسازی نکند و مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران نیز با درخواست از عباسی اظهار داشت: اطلاعات خودرا مستند ارائه نمایید تا شخصا پیگیری کنم اما این جلسه با موضوع حمل و نقل است و اگر قرار باشد که درباب همه موضوعات صحبت نماییم به فرصت بیشتری احتیاج داریم.
عباسی در واکنش به سخنان سروری نایب رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: جوسازی نیست، اجازه بدهید من همه حرف ها را می زنم.
سروری نیز در واکنش به این سخنان خطاب به چمران اظهار داشت: اجازه دهید حرف هایش را بزند و یا در جلسه ای که همه خبرنگارها هستند صحبت کند.
به گزارش بکسیها به نقل از ایسنا، نهایتاً با ذکر صلوات این مساله به پایان رسید هر چند که اعضای دیگر بعد از مهدی عباسی به تذکرات خود پرداختند اما همچنان صحن شورا گرفتار تنش بود.
مهدی عباسی از هیات رئیسه درخواست نمود که اجازه دهند تذکراتش را در زمینه حمل و نقل بدهد و اظهار داشت: در بخش حمل و نقل باید بگویم که دوسال از زمان شورا و شهرداری گذشته و زمان ارائه آرزوهایمان نیست و باید بگویم که در مترو ما باید پاسخگوی تابلوهای راهنمایی، وضعیت فروش بلیت و حتی آسانسورها باشیم.
وی با اعلان اینکه من از شفافیت صحبت می کنم و مصادیق را بیان می کنم، اظهار داشت: پیشنهاد می کنم که جلسه اختصاصی بگذارید تا من مصادیق را اعلام کنم که اگر جوسازی و سیاه نمایی بود که هیچ اما اگر مصادیق اثبات شد باید ببینیم که چه کسی چه کاری انجام می دهد و من آمادگی لازم را دارم.
منبع:

1402/02/11
11:48:42
0.0 / 5
463
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد