به مناسبت هفته قوه قضاییه انجام شد

۲۳ بازدید در یك روز برای تسریع مسیر تحولی در قوه قضاییه

۲۳ بازدید در یك روز برای تسریع مسیر تحولی در قوه قضاییه

بكسیها: مسئولان عالی قضایی به مناسبت هفته قوه قضاییه به صورت سرزده به دادسراها، دادگاه ها، ادارات ثبت اسناد، شوراهای حل اختلاف و زندان ها رفتند.


به گزارش بکسیها به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه یکی از نشانه های تحول، تحرک است و تحرکِ هدفمند، به سریع تر شدن تحول کمک بزرگی می کند. در دوران تحولِ قوه قضائیه، تحرک یکی از برنامه های دائمی و مداوم رئیس قوه قضائیه بوده است. به همین دلیل آیت الله رئیسی در یک سال و چند ماه گذشته حضور دائم در ستاد این قوه را رها کرده و به هفده استان سفر داشته و از تعداد قابل توجهی از مجتمع های قضائی و زندان ها نیز به صورت سرزده بازدید کرده است. رویکرد قوه قضائیه در دوران تحول مواجهه مستقیم با مردم و مشکلات آنها از طرفی و شنیدن کمبودها و نظرات کارکنان دستگاه قضائی از طرف دیگر می باشد که منجر به برداشتی جدید، عمیق و واقعی از مسائل و معضلات برای مدیران این دستگاه شده است. امروز و در ادامه ی همین روند و به مناسبت هفته قوه قضائیه، مدیران ارشد عدلیه از اتاق جلسات جدا شده و به سرکشی و بازدید از مراکز مختلف قضائی رفتند. بازدیدهایی که از مجتمع های قضائی و دادسراها تا مراکز ثبت اسناد تهران و شوراهای حل اختلاف و زندان ها را در برگرفت و امید است به مسیر تحول در قوه قضائیه کمک کرده و به آن سرعت بخشد. این بازدیدها به شرح زیر است: حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضائیه از مجتمع رسیدگی به جرایم اقتصادی بازدید نمود. حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور از مجتمع قضائی غدیر بازدید نمود. حجت الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور دادسرای ناحیه ۲۷ از مجتمع قضائی غدیر بازدید نمود. حجت الاسلام والمسلمین مظفری معاون قضائی قوه قضائیه از مجتمع شهید باهنر بازدید نمود. حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه از منطقه مرکزی تهران سازمان پزشکی قانونی بازدید نمود. حجت الاسلام والمسلمین دوریشیان رئیس سازمان بازرسی از مجتمع شهید مفتح بازدید نمود. حجت الاسلام والمسلمین مصدق معاون حقوقی قوه قضائیه از دادسرای ناحیه ۳۱ بازید کرد.
ذبیح اله خدائیان رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از دادسرای ناحیه ۲۵ بازدید نمود. امین حسین رحیمی معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه از دادسرای ناحیه ۱۴ بازدید نمود. حجت الاسلام والمسلمین بهرامی رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح از مجتمع خانواده یک بازدید نمود. مهدی حاج محمدی رئیس سازمان زندان ها از مجتمع شماره پنج شورای حل اختلاف بازدید نمود. عباس مسجدی آرانی رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور از واحد قلهک سازمان ثبت اسناد و املاک استان تهران بازدید نمود. حجت الاسلام والمسلمین بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری از واحد اجرای سازمان ثبت اسناد و املاک استان تهران بازدید نمود. عیسی زارع پور رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه از مجتمع شماره ۱۲ و ۱۳ شورای حل اختلاف بازدید نمود. حجت الاسلام و المسلمین صادقی رئیس مرکز توسعه حل اختلاف از زندان شهرری بازدید نمود. باقر ذوالقدر معاون راهبردی قوه قضائیه از دادسرای ناحیه یک بازدید نمود. حسین فروان مهر معاون مالی و پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه از واحد شمیران سازمان ثبت اسنادو املاک استان تهران بازدید نمود. محمدباقر الفت معاون اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم قوه قضائیه از واحد کن سازمان ثبت اسناد و املاک استان تهران بازدید نمود. علی باقری معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیرستاد حقوق بشر از کانون اصلاح و تربیت بازدید نمود. حجت الاسلام والمسلمین نیری رئیس دادگاه انتظامی قضات از دادگاه انقلاب اسلامی تهران بازدید نمود. حجت الاسلام والمسلمین موحدی دادستان انتظامی قضات از بازداشتگاه اوین بازدید نمود. محمدجواد حشمتی مهذب رئیس کل دادگستری تهران از مجتمع شماره یک شورای حل اختلاف بازدید نمود. علی القاصی دادستان تهران از مرکز تشخیص آزمایشگاهی استان تهران سازمان پزشکی قانونی بازدید نمود.


منبع:

1399/04/02
14:03:26
5.0 / 5
1946
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران بکسیها در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
بکسیها - اخبار اجتماعی
baxiha.ir - مالکیت معنوی سایت بکسیها متعلق به مالکین آن می باشد